Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    Nekem sem sikerült eddig az összeset egyedül. Most úgy 3. végigjátszásra majdnem minden összejött. Igaz, ps4 miatt újrakezdtem. PC-n dexes karival nyomtam pajzs nélkül. Úgy kellett a segítség. Pajzzsal picit könnyebb. Én csak magam miatt nyomom le egyedül az összes bosst, valahogy ezt kihívásnak érzem magam felé. Sportmúltam miatt lehet ez biztos. :D De a túl sok idegeskedés sem igazán jó, és meló után fáradtan leülni játszani nem az igazi. Asszony is csesztet miatta néha. :DDD
    Bár ha nagyon nem megy akkor a namelesshez segítséget kérek.
    Bloodborneban sem sikerült egyedül minden bosst megölnöm. Kos ivadékát Djuree kollégával csaptuk le, úgy sem volt könnyű. Ludwignak 30x mentem neki mire meglett. Nem túl kultúrált viselkedések és hangok közepette. :DDD
    DS2-vel kezdtem a pályafutásomat, és a világ nagyon magába szippantott. Azóta eltelt jó sok idő és hát belejöttem kicsit. DS1 hiányzik még amit elkezdtem már de még nem csináltam végig. Az a baj hogy akárhányszor előveszem a 3.részt, nem tudom abbahagyni. És hol van az még hogy varázslóval vagy pyróssal toljam végig? Van még benne potenciál bőven. Bloodborneban is, mondjuk egy bloodtinge builddel végigvinni.
    De asszem most majd az elsővel fogom nyomni a 3.rész dlc-i után. Kíváncsi vagyok Manussal hogy bírok el. :D
    Hihetetlen világot épített fel a from és Miyazaki, várom mi lesz a következő projektjük. (nem kevésbé várom a cd projekt Cyberpunk-ját) A 3. rész utolsó dlc-ből láttam pár képet az utolsó területről. Valami hihetetlenre sikerült a látvány. Pusztaság az egész, de iszonyat hangulata van. Ezért a hangulatért játszom ezekkel a játékokkal. :K

Aktív témák