Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz LamerGyuri #3467 üzenetére

    Nekem tán 60 volt, ha jól emlékszem, de az enyém Lodgy, meg nem is kaptam habot, kompresszort az autóhoz.
    Mondjuk nem is baj, vettem a hülye azért nem vagyok boltban outlet kiárusításon black&decker akkus/szivargyújtós/230V kompresszort, ami fúj, szív, matracot is pumpál egy huszasért, meg aliról gumikukacot gombokért. Szerintem a kukac jobb mint a hab, gumisok is szoktak azzal javítani, a hab csak ideig-óráig jó.

    Én lekaptam a másfél éves autó alól a pótkereket, mert az akkori Zafirámnak meg volt még a pótkerék védő tálcája, át akartam tenni a Dacia alá. Össze volt kicsit verve a pótkerék és használt volt a gumi. Vissza vittem a szalonba és kicserélték. Le a kalappal a szalon előtt is ezért, de valószínűleg eleve is az ő kezük volt benne, hogy ennyire szó nélkül elismerték és cserélték. (Egyértelműen gumis gépbe tették bele rosszul a felnit és az karmolta szét, annak a nyomai látszottak rajta.) Ezt csak azért írtam le, mert semmi sem fenékig tejfel, meg kell nézti mindent, amikor vásárol az ember.

Új hozzászólás Aktív témák