Keresés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Na ma én is megéltem újra, hogy rám szóltak. Kérdésem vasárnap mikortól/meddig számít csendháborításnak a nyugalom megzavarása?

    Elismerem, hogy nem voltunk halkak és lehet én is kicsit idegesebb lettem volna, na de 9'30kor kezdtünk el kosarazni egy arra kijelölt pályán.. oda nem volt írva, hogy 9-től csak sakkozni lehet (mellesleg ez egy aréna, focizni és kosarazni is lehet) majd ha mindenki felkelt lehet ''játszani'' is.
    Rég nem mozogtam.. sokat dolgozok én is. Első pillanatban elcseszte a kedvem.. aztán azon törtem a fejem, hogy ez miért számít csendháborításnak? Szeretek én is sokáig aludni, na de ha egy olyan helyre megyünk, ami zárt és csak adott időben van nyitva most 9-16ig. Lehet, hogy vasárnap volt és ''korán'', de valamiért nem érzem magamat ''hibásnak''.
    Ő megkért minket.. kicsit ingerülten (kevés választott el egy..) mi akkor még 30percet melegítettünk, aztán jó magasról.
    De a fenti kérdésem adott, vasárnapra mi az etikett/jogszabály?

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • amargo

    addikt

    válasz shev7 #46 üzenetére

    Persze lehettem volna empatikusabb..
    De érdekes eset volt. Na akkor jól gondoltam, hogy tajparasztok nem voltunk.. ránk szólt.. igaz ha megkért volna, lehet még meg is értettem volna, de amilyen hangnemben mondta.. csoda, hogy 30percet nem pattogtattam szándékosan. Na mind1. Már túltettem magam, legközelebb

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák