Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    válasz Csemike #406 üzenetére

    Túléltem a napot... Bár, hajnali 3-kor kerültem ágyba, és fél 8-kor már keltem, azért a vizsga összejött (bár, nem ötösre :DDD), utána siettem a munkahelyemre, mert gyereknapot rendeztünk, ami egyébként nagyon-nagyon jól sikerült! Csak délután 5-re már a karomat nem éreztem, mert mindig fogtam valamelyik kölyköt, szóval a ruhám most egy DNS-bank, ami a különböző gyerekek által ráfolyatott nyálmennyiséget illeti.
    Meglehetősen leharcolt állapotban leledzek most, ezért pihenésképp azt találtam ki, hogy megnézek egy filmet, amit még a múlt héten vettem az Osanban. Az óccsó dévédék közt turkáltam ki magamnak a Nem vénnek való vidék címűt, amit pár éve láttam moziban és már akkor is tetszett, hogy na.
    Összeházasítottam a lejátszót a tévével, és az ember azt hinné, indulhat a buli. Azaz, ezzel nincs semmi gond, de amint lemegy az, hogy Paramount meg Miramax és elkezdődik a film, rögtön eszembe jut, hogy pisilni kell, szomjas vagyok, be kéne sötétíteni, a cseresznye meg lent maradt a konyhában, tehát alapból pause-zal kezdek filmet nézni az esetek 90%-ában. :U Ja, és ezt az egészet megírom Logoutra, miközben a képernyőn ott vár a kimerevített kép. :D Na, én mozizok!

Aktív témák