Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz ADAM1337 #2537 üzenetére

    oké én benne vagyok minden mókában.....

    ori akkor egy olyan verzióra kéne rá gyurnunk mivel az egy squados(8emberes) dolgot túl nöttük, hogy minden alkalommal két ember csinál squadot és ha sikerülne elérni a 8-8 embert az lenne a tuti.... de amig nem akkor is jobb ha 5-5 6-6 ban tudunk egymás ellen játszani.... mint ha 8an leüritjük a szervert :)

    szerintem egyenlőre nem kell külön TS szobába menni nem vérre menő küzdelmek ezek csak baráti csatározások.... szóval nem olyan nagy gond ha együtt röhögünk.....

    cars1da akkor vegyétek fel orit meg engem friendbe esetleg még kacsát vagy larát ök vannak többet fent...és akkor tolhatjuk valamikor.....

    ui: nem értem ezen a grafikai makiságokon,hogy tudnak több 1000 komenten elnyanmogni...

    én nem vettem észre külömbséget multiban a low és az extrém között... mondjuk mikor pörgés van nem nagyon nézem a grafikát egy dolog zavar az idióta csucs fények mikor kimegyek világosba és elvakit nem látok semmit.... és hiába kapcsolgatom a motion blurt meg többi vackot néha van néha nincs...

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák