Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis zöld izé

    senior tag

    válasz rudeee #328 üzenetére

    Ha már ennyire elkanyarodtunk... Ha pupos a kondi, akkor marad a SB128 vagy a Genius. ;)
    Az elmondásod alapján én ebbe a gépbe egy kanyit sem feccölnék. Pláne nem hangkártyára. :N
    Te adnál 10k-t egy hangkártyáért ebbe a lapba? Szerintem felesleges lenne, mert 17-22k-ból már veszel egy alap p4-es gépet amiben minimum egy S478-as slotban elhelyezkedő 2,4-es Celeron procid van, 512 DDR 333-400-as rammal és egy 64Mb-os integrált videóval, valamint feltételezhetően egy pár fokkal jobb minőségű integrált 5.1-es hangkeltővel, amelyek közül szinte bármelyik jobb, mint a fentebb említett kártyák. Tehát van egy "zenegéped", extra mozizási lehetőséggel :DDD (ha minden okés,driverek, codecek, oprendszer...) 17-22k közötti összegből. Egy ilyen konfig stabil műkédéséhez és teljes támogatottságához én amúgy is kizárólag XP-t használnék. Aztán ha nem vagy megelégedve a hangal amit kapsz, akkor még mindig van lehetőséged venni egy X-FI-t vagy egy Xonart 10k környékén. Tehát legrosszabb esetben is 32k-ból van egy egy sokkal jobb konfigod. Persze ez nem jön össze a 10k-s keretből, de szerintem elgondolkodtató, mivel megalapoznál egy sokkal stabilabb gépet, amivel biztosan nem égnél be a nagyérdemű előtt. ;) :U
    Viszont ha XP-t használsz, akkor én az X-FI Gamert ajánlom neked.

    [ Szerkesztve ]

    Bye!

Új hozzászólás Aktív témák