Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernie84

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most használom kb először a Corelt, és sajnos van egy csomó problémám. Kérlek segítsetek, mert nyomdába kell küldenem lassan a kiadványt.
    Szóval a problémáim:
    Hol kell beállítani hogy milyen színmódban van a dokumenteum?
    Amikor importálok egy képet, annak teljesen más színe lesz mint amilyen valójában.
    Ha megnyitom az image adjusment labban (amit nem tudom h mire valo :) ) akkor helyes a színe.
    Ha valamit leöntök egy bizonyos CMYK színnel, annak sem olyan a színe mint lennie kéne.
    Amikor kiexportálom pl PDF -be, akkor sem tartja meg a színeket. Mit lehet ezekkel tenni?
    Már teljesen el vagyok keseredve. Azért váltottam erre a PhotoShopból mert vektorgrafikus és azt hittem hogy jpbb, de abban legalább ha megadom egy színnek a CMYK kódját, akkor az a szín is jelenik meg. :(
    A fő probléma az, hogy vannak bizonyos képeim meg bizonyos színkódjaim amiket használnom kell és ezeknek elvileg ugyanaz a színük. Csak amikor megnyitom, akkor teljesen más. Próbálkoztam azzal hogy áttettem a képeket Bitmapsbe, aztán átváltottam a módjukat mondjuk RGB-be, kicsit segített, de még mindig nem az igazi....

    Kérlek segítsetek!!!

Új hozzászólás Aktív témák