Új hozzászólás Aktív témák

  • slash

    csendes tag

    halihó!

    én is beszereztem egy ilyen HD-t és lenne pár kérdésem.

    1. feltettem ezt a iphone skinező csomagot, 2 dolgot leszámítva minden működik, egyik: bootlogó csere. Találtam fórumon belinkelt bmp képet, amivel tuti, hogy működnie kéne, de hiába. Vagy hangyás kép lesz indításkor, vagy a főmenüt kapom szétesve (aztán persze a "logó" eltünése után minden oké) Pontosan mekkora bmp képpel próbálkozzak és hova tegyem, ha számít?
    2. Másik nem működő program: myradar. Megnéztem és nálam egyszerűen hiányzik a myradar.exe. Honnan tudnám beszerezni?
    3. Előző kérdéshez kapcsolódik, hogy szeretnék életet lehelni ebbe az AV-in dologba. Olvastam neten, hogy csak kell egy 2.5-es jack kábel, bedugom és ha jön rajta kép, akkor rögtön azt fogom látni. Ez nekem rendkívül hasznos lenne fényképezőgéphez, tudtok erről valamit, hogy működik-e a HD-n is?
    4. Idegesített, hogy a tálca mindig felül maradt, mikor futott valami más program (nem mindig) és nem tudtam eltüntetni. Na most sikerült viszont bekapcsolnom az auto-hide-ot, aminek nagyon örültem egészen addig, amíg a keyboardot elő kellett volna megint varázsolnom... auto-hides taskbar hogy jön elő újra? :D
    5. Tegnap rámásoltam egy rövidke avi-t, sima 1cd-s divxből 1 perces részlet, tehát nem 720-as felbontás, viszont nálam is akadt. Persze most észrevettem, hogy ac3 hangja volt, talán amiatt lehetett.. TCPMP-ben viszont ha a quality-t low-ra állítottam, akkor már egész jól ment.. ez normális? figyelni kell valamit a rámásolt avinál, max felbontás stb? mi az aminek még mennie kéne akadás nélkül?

    köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák