Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz DMG #158 üzenetére

    Az én vesszőfutásom végül úgy fejeződött be, hogy kicseréltem wtq950bthd-re. Amit felhoztak ellene, hogy akadozik a videolejátszás. Tényleg. A saját lejátszójával. TCPMP-vel akadásmentesen megy. A másik a BT DUN volt, hogy nem tudja alapban. Van egy olyan beállítás az ini-ben, hogy needDun = 0, ezt 1-re kell állítani. Mivel a telefonom valamiért a CNS-sel sem ment, ezért nem tudtam tesztelni. Az igo atomstabilan tartja a jelet, nincs szakadás, panellakáson belül 4-5 műholdat érzékel. A CNS sajnos gyengébben vette a jelet, hiába ugyanaz a proci, ha mondjuk pl. a belső antenna különbözik. A sys.txt-ben benne voltak az adatok. Mivel nekem a fő cél a navi (milyen érdekes :) ), ezért váltottam. A wtq-nak egyébként az iphone shellje kevésbé ragaszkodik a gyári beállításokhoz, így a főmenüt szépen ki tudtam egészíteni saját ikonokkal és kikapcsoló gombbal. A CNS-nek a tartója sokkal átgondoltabb és stabilabb, 2 év gari van rá, de a ceruzát nagy ballépés volt a készüléken kívül elhelyezni. Nagyjából ennyit tudok mondani az összehasonlításról. Szerintem 1 év múlva úgy is lecserélem a wtq-et újabbra (azért az 500Mhz-es CPU kevés a HD kijelzőhöz), így a gari sem fog mélyen érinteni.

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák