Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Danny365 #320 üzenetére

    te is látom 1*ot védsz be mindig... :C
    én is kezdke rállni erre.
    most ép így megyek>>ribi6, muskétás6, gigi6, boszi3, archer8, nyil9, tüzgolyo8, goblinhordo3

    sajnos a lvl9 barbi és minyo9 ellen nem tudok mit kezdeni azért viszem a nyilat meg a ribit de kevés....
    aki lávával golemmel jön és angypekkával szinte mindig kikapnak tőlem....
    jo most 1x nem küldött egy lvl4 nagypekkát baxki az brutko.... :Y
    sikerült már 2x arena7est is megverni de nem ad semmit.
    royal gigi esetleg a miner hiányzik...más nem....
    icewizi huzva lenne jo.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Danny365 #320 üzenetére

    sparkyval nincs gondom, a barbik(lvl9) hamar elintézik.
    Nekem légi egységem van kevés, így a lava houndra nagyon figyelnem kell hogy rögtön tudjam támadni, és igazából a lávacseppek veszélyesek nagyon,arra tartalékolni kell egy arrowst..
    A miner nagyon alattomos, ha nem figyelsz hogy éppen túr feléd lehet leszedi a fél tornyod mire rádobsz valamit..
    F-ECT$ :
    hidd el figyelem egy ideje a matchmaking-et, sokáig táblázatva is vezettem mikor mit müvel, milyen ellenfeleket ad, milyen trophyval, szinttel, paklival.
    Egy yotube vidi a témáról angolul ha érdekel.
    matchmaking
    (a srác ugyanolyan statisztika mániás mint én)
    A matchmaking kb. 50% win-lose rátán tart mindenkit, így egyszerű kezelni.. ahhoz pedig mindent bevetnek.
    Nem sikertelenséget magyarázok a matchmakinggel, mert arena7 minden csak nem kudarc.
    Csak én ilyen vagyok, figyelem a játékot mire hogy reagál.
    Pl. ha paklit váltok(nagyon ritka) akkor a szokásos 3 mp helyett 30mp-ig keres ellenfelet.
    Vagyis látszik hogy nem mindegy milyen paklival játszol, az alapján dob hozzád játékost.
    Hidd el nem összeesküvés elmélet. Pénzügyi érdekük hogy nehezen haladj, és akarj "pénzes" segítséget igénybe venni.
    Ilyen a világ, és ilyen a mobil játék piaca..

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák