Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xboxoneuser

    csendes tag

    válasz WhiteWalker #206 üzenetére

    Nekem most, olyan paklim van, ami eddig, eléggé hatásos, annyira hogy 10 ből 10 nyereség :

    Freeze, Pekka, Musketeer,Prince,Spear Goblin,Hog Rider,Arrow,Goblins

    A lényeg annyi hogy, az elején, ha kezdő kézbe leadja Pekkát és a Muskétást akkor, leteszem Pekkát jobb sarokba vagy bal mindegy a legaljára s utána a Muskátést és mennek előre, aztán mig oda ér betölt, ha ráküldik a csontikat pekkára hogy megöljék akkor nyilzápor, ha nem akkor küldöm utána a további egységeket, a freeze-t használom támadáshoz hogy tornyot / védekező egységeket fagyasszak, vagy védekezéshez ha többen jönnek rám, a goblin egységek jók arra ha ő küld nagyot.

    Ha letelik az egy perc akkor érdekes, mert sokkal gyorsabban tud töltődni az elixir és amikor leteszek egy pekkát mögé egy muskétást és leküldik csontit aztán lenyilazom őket és addigra be is töltött a többi, a prince meg a hog aztán ha ezek elindulnak s fagyasztok nem nagyon tudja őket megállitani semmi, de a lényeg igazából hogy pekkát használom tanknak aki felszedi a sebzéseket és mögé a többi állomány ha lehetőleg minél több hogy előtte takaritsák az utat ha nem megy a spear goblinosokkal akkor arrowal rásegitünk vagy freezevel aztán mehet az irtás.

    // Szerk, bocsi, nem neked céloztam az irást Giinos, csak véletlen a válaszra kattintottam //

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák