Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz WhiteWalker #1336 üzenetére

    Azt írják hogy a kombinált hatása a nerfnek elég ahhoz hogy kezelhetőbbek legyenek.
    Gondoltam itt a többi nerfelt,buffolt lapra is értik, de nem, csak arra gondoltak hogy kicsit lassabbak,kicsit gyengébbek lettek..
    Ha a zap kikerül az nem csak a goblin barellt,és a kisebb egységeket erősíti, hanem pl. még jobban ellehetetleníti a nagyobb tankok használatát, hiszen ha nincs zap, megint jönnek az inf.towerek és leszedik 5 elixirért a 7-8 elixires tankokat..
    Electro wizardot egyértelműen be akarják hozni a metába, mert eddig nem nagyon használták(pedig nem volt az rossz, csak nem találták a helyét még a játékosok...)
    lognál is csak 4% nerf. Nem tudom beragadt valamelyik dev. 4-es gombja hogy mindenre csak ezt dobálják...
    ice golem nerf viszont megint erősíti az e-barbikat, hiszen egyik legjobb counterjük volt...
    Wizard kis range buff, nem hátrány kell az aprólékhoz. Szerintem a varázslófélék visszajönnek lassan a metába.(wizz,ice wizz, electro wizz).
    Varázslatos update összeségében! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés