Aktív témák

  • haver

    tag

    válasz guest #1 üzenetére

    Hali!

    Ha felhivod a Kelly-Tech-et (350-1246), akkor keszsegesen segitenek neked boltot talalni a kozeledben.

    Mivel nekem is ilyen hazam van (csak a wd-s) szeretnem elmondani, hogy nem vennek ujra ilyen hazat. Szerintem messze nem eri meg azt az arat, amit kernek erte (mivel nemvagyok teljesen normalis, ezert Enermax 430W-os tappal kertem. Szamold ki! Ez mar elmebaj :) ).
    A tap szenzacios, de mint irtam ennyiert nekem nem erne meg ujra.

    Hogy mire is gondolok (a teljesseg igenye nelkul)
    - Az alaplapot ki kell szerelni, ha a ventit cserelni szeretnem (es altalaban, ha barmit szeretnek)
    - az alaplap procifoglalata felett tomor merevitolemez fut vegig a haz elejeig. Amit szerettem volna, hogy az Enermax elszivja a hutoborda felol a meggyult meleg levegot nem megy :( (ugye 2 ventis az Enermax)
    - A tapot nekem (lehet mashogy is?) allitva szereltek be igy ha tudna sem szivna el a bordatol a hot :( (es eleg messze is van)

    Elkovettem azt a hibat (amit szerencsere ritkan teszek meg), hogy elotte nem nezem meg az arut fizikai valojaban. TE NE TEDD!!!

    Mielott barki sznobnak tartana (ettol meg lehetek sajnos az), egy nagylevego utan leptem meg, 10 evnyi kompromisszumok utan. Jol tettem, hogy megvettem de ma mar nem tennem meg ujra (de az Enermax a tuti).

    Sok sikert

    Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

Aktív témák