Keresés

Aktív témák

  • brossi80

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Nemrég (2 napja) váltottam 1mb/s netről 5mb-s re és egy olyan kérdésem lenne,(előre leszögezem h elsősorban nem torrentről van szó) h normál legális oldalakról (pl www.chilloutmixes.com) sem tudok normálisan letölteni ( általában olyan 50-70kb/s el jön le a cucc ( asszem talán egyszer volt h pl torrentről tudtam szedni 592 kb/s-el....de nem igazán értem hogy más oldalakon miért nem működik normálisan.(amikor 1Mb-s netem volt akkor minden oldalról ; torrent ,legális stb. stabilan jött minden kb 140kb/s el)..(és igazából nem érzem sokkal gyorsabbnak a netet)
    A speedtest oldalon most azt írja hogy down 4899 kb/s ,up 720kb/s .......
    valakinek valami ötlet?? Mit kellene esetleg beállítani valahol ,vagy ilyesmi
    Köszönöm!!

    [ Szerkesztve ]

  • brossi80

    csendes tag

    köszi szépen ,megpróbálom ezt a flashget témát ,cfos-t nem használok/nem használtam..de azért zavaró hogy az 1Mb-s net gyorsabb (mondjuk ezt én sem értem ) (vagy furcsa hogy az 1Ms-s netet nem korlátozták semmiben ,ott stabilan jött mindíg minden 150kb/s el ..itt meg az esetek 80%ban kb 50kb/s, a maradék 20% pedig 590kb/s...nekem csak ez a furcsa..mármint hogy a 80 %ban miért nem tud jönni annyival mint régen a lassabb nettel)..na befejeztem

    Azért köszi a segítséget

  • brossi80

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy fontos kérdésem ha lehet. :-)

    Nemtég (november végén) kötöttem a UPC nél net/tv/telefon csomagot 2 éves hnyilatkozattal, ....(chello medium ,tv családi csomag és telefon..asszem 8175 ft/ hónap társasházi kedvezménnyel) viszont úgy néz ki ,h kb februárban külföldre kell mennem (sajna most derült ki) elég sok időre ,a kérdésem az lenne h a hűségnyilatkozat megszüntetése mibe fáj nekem ,egészen pontosan mi a folyamata? Sajnos nincs aki átvegye a netet ,szóval mindenképpen megszüntetésre kerülne.
    Le tudná írni vki h mi is a folyamata ennek és főleg mennyibe kerül majd?

    Köszönöm. Sziasztok

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák