Aktív témák

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    na, persze egy hwsw cool-it -ben nem merném felhozni, mert ott domina dominál, meg vízhűtés az isten, és persze úgy is van az, akinek muszáj, h sokkal többről húzza vissza az ultra a frame rate-et 800*600-ban, annak vízhűtés kell, nem vitás.. :)

    de persze én egy barom vagyok, mert rc5 törés is van a világon, meg seti@home, és ezekért aztán végképp érdemes, naná, és különbenis minden felhasználói prg kihasználja a dual procit, és mert én ismerem a pshop-ot, meg a corel-t, meg a divx-be crack-et, akkor már ott vagyok, h nekem muszáj a két proci, meg akkor én már bizots olyanokat teszek ezekkel a sw-kkel, ahol nem lennék sehol egy procival.. (akinek nem internews, ne vegye magára..)

    mer csak az, h van egy cimbi, aki ezeket komolyan csinálja, akinek ott figyel fenn a maya, és kell hogy tolja a warez a rendert 1000L, mert amúgy bebasz a prodzsekt.. :) és ott nincs "bohóckodás", meghogy a pIII x mhz ennyivel jobb, mint az athlon y mhz, ezért a maya alá mindenképp az egyik kell.., mert nem ez van, hanem az, h 2.5 miláért meg "kellett" venni a sgi320-ast, bár kicsit izé, mert ugye ez is intel-es platform. DE ott van alatta a cobalt, ami ogl-ben "verhetetlen", és megérte kidobni rá 2.5 milliót.

    szal a tuning nekem vhol szemfényvesztés, persze csak ha a racionális oldalam szól egy nagyot.

    mert amúgy meg perszehogy izgi, amikor az amd 1533as palominóval dicsexik a cebit-en, és igen, én is olvastam a plexi rögzítésű socketA izét a hwsw-n, sőt a brabus b55-ös(?) (bár elég kretén jelzéseket használnak a srácok.. :) e-osztályos merdzsója a király, bár még a legszimplább kocsiban is előjön a kinetózisom, amiért csakis cangával járok mindenüvé..

    de hogy visszatérjek az eredeti szándékhoz, azért jöttem ide, h elmondhassam, a 600as cc0-ás tálcából volt nálam ami 1053-on is atom volt (1.8on), és 1080-on is megyegetett, bár az x órás stability tesztet rendszerint megunta 4 óránként.. és az egészhez csak egy gagyi léghűtés volt belőve..

    szóval kezeket az paplan fölé, szilikon pasztás tubusokat izzítani, mert annélkül nem tuning a tuning, aszt lehet adni neki, mint állat, egy utolsó esélyt. :)

    cantante di sampietrini

Aktív témák