Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jayjay

    tag

    Sziasztok!
    Eddig mindig 32Bit-es rendszerem volt, de gondoltam kipróbálok egy 64Bit-es Windows 7-et.Ez egy TRial verzió, de nem úgy megy ahogy szeretném.
    A problémám az hogy sajnos nem tudom használni az ATI TRAY TOOLS programot mert kompatibilitási problémák lépnek fel az ASUS XONAR HDAV 1.3Slim kártyámmal illetve a Flash tartalmú oldalakkal.Vagy mennek a Youtube videók a gépen és nem tudom installálni a hangkártyát, vagy fordítva.Jelenleg megy mindkettő de le kellet installálnom az ATI TRAY TOOLS-t.Ekkor gondoltam felrakom a CCC-t, de nem tudom normálisan testreszabni.
    Korábban 2D-ben 200/300-ra visszavettem az órajeleket a 4870-es ATI kártyámon 1400-es ventifordulaton.Ilyenkor szinte hangtalan volt és kb 51fokos .3D-ben természetesen visszaállt autómatikusan az alapórajelekre a kártya.
    Jelenleg 500/450-en megy nagyobb fordulaton a venti(nagyobb zaj) és 65fokos.
    Kérdés!!
    Lehet e a CCC-t úgy beállítani mint az ATI TRAY TOOLS-t?
    Megy e valakinek ez az összeállítás 64Bit-es Windows 7-en?
    Bármilyen tanácsot szívesen vennék

    Köszönöm

    HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

Új hozzászólás Aktív témák