Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunci_02

    aktív tag

    Sziasztok!

    Feladtam a következő probléma megoldását!!!

    Segítsetek, kérlek, már a hajamat tépem...

    Adott egy gép, benne egy HD3850-es (AGP-s), felraktam most először a win7-et. Feltelepítettem a legújabb AGP-s catalystot. Eddig minden rendben ment csak, hogy én HDTV-n használom ami eddig sosem volt baj XP alatt. Most muszáj volt rádugnom egy 17"CRT-t, hogy lássam mi történik. A jelenség a következő:
    1.: Ha bedugom a compozit csatlakozót a vga-ba akkor elkezd ki-be kapcsolni mindkét kijelző, ha kihúzom abban a pillanatban jó.
    2: Ha csak a CRT van bedugva akkor minden rendben
    3: Ha csak a HDTV van bedugva akkor lefagy a CCC ki-be kapcsolgatja a kijelzőt, és nem tudok mit csinálni csak resetelni.

    Ha leszedem a CCC-t és csak a gyári driver hagyom fent akkor meg nincs se 720p se 1080i felbontás hanem valami pixel hegyek-hova legyek rettenetes kép.

    Még valami, amikor ki-be kapcsolgat a kijelző olyan mint ha nem tudná felismerni.... (a tv egy Samsung ES6100-es)

    Előre is köszönöm a segítséget!!

    Üdv.:

    T.

  • sunci_02

    aktív tag

    válasz sunci_02 #20382 üzenetére

    Bocsi a 2x írásért nem tudtam már szerkeszteni.

    Megoldottam a driver problémát!

    Leszedtem mindent, majd felraktam a legfrissebbet, ekkor persze mindent felismer, HDTV + 1080i és msconfig futtatása alatt kivettem a pipát, hogy a CLI és a CCC ne induljon el automatikusan. Újraindítás és a WIn 7 megjegyzi a tulajdonságokat a drivert, viszont már nem kavar be a CCCm, mert ha elindítom akko újra villog a kép.

Új hozzászólás Aktív témák