Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9551 üzenetére

    A többiben is benne van, csak ha telepítetted, akkor nyilván szürke. Csomagold csak ki külön könyvtárakba, és látni fogod. Ezért van pl, hogy ha 250MB tömörített ind. csomagokat kitömörítek azonos főmappába, akkor 150MB lesz az egész cucc. :DDD

    Én azt olvasom, amit ide írnak. Azt saját tapasztalatból tudom, hogy anno még 3870-es koromban volt egy hibás C telepítő, amely úgy szétqrta a rendszert, hogy sem leszedni, sem frissíteni nem tudta senki. Azóta nem bízom az AMD telepítőjében, és azóta van VGA-drivertől szűz, full partíciómentésem. Azon kívül nekem sem volt hibám (addig kénytelen voltam használni, amíg ATT-t nem optimalizálták HD3870-re), de tudom, hogy lehetséges, azt meg régóta tudjuk, hogy az AMD problémái vagy előjönnek egy hardveren, vagy nem. Ja, és ha olyan hardvered van, az ugye "pech", szerinted nem az AMD sara. :N

    Nem értelmezek én félre semmit. Mit nem értesz az ATT vs. CCC problémán? Ahogy az ATT-ban kisakkozom, mit kell kikapcsolni, máris jó az is. Márpedig ha CCC-ben ua. látszólag be van kapcsolva, mégsem működik, akkor nyilván elcsalja. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák