Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Abu85 #23177 üzenetére

    AODDriver4.2 volt a régebbi bétákban szintén. Ezt törlöm az eszközkezelőben mielőtt a frissitést megejteném. HD4850-es időkben elég volt rátelepitenem az újat és készen is voltam egy-két évig, amig nem raktam újra a Win7-et hardver cserék miatt. HD6850 megjelenése után kezdödött nálam a driverek kivételezése (jó - nem jó). Az AMD driver hullámzó teljesitményére magyarázat lehet az AODDriver frissitgetése?

    [ Szerkesztve ]

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Abu85 #23177 üzenetére

    Kovettem az tanacsodat es egy ures vincsire feltelepitettem a W7 Pro Hu op.rendszert amit amugy is hasznalok. A rendszer legalis. Telepites utan minden frissitest feltelepitettem, majd a .Net 4.0-at majd azt is frissitettem, es amikor mar a WU nem talalt frissitest akkor feltelepitettem az AMD 13.10B drivert es vele egyutt a .Net 4.5-ot is ugy, hogy bepipaltam a Mindig megbizok az AMD ...
    Semmilyen prgram nincs telepitve, az Eszkozkezeloben is csak a Szabvanyos VGA driver volt lathato.
    Ennek ellenere tovabbra is jelentkezik a 7000-es hiba:

    A szolgáltatás (AODDriver4.2.0) a következő hiba következtében leállt:
    A Windows nem tudja ellenőrizni ezen fájl digitális aláírását. Egy nemrég bekövetkezett hardver- vagy szoftverváltozás telepíthette a fájlt, amelynek aláírása nem megfelelő vagy sérült. Előfordulhat az is, hogy egy ismeretlen forrásból származó rosszindulatú szoftver végezte a telepítést.

    Igy nem is toltodik be,amugy ennek a helye mint regen a Nem PNP eszkozoknel kellene lennie?
    Annyit meg eszrevettem hogy az Esemenynaploban nem jelent meg az ACEEventlog, akarcsak a W8 eseten, pedig ez W7, jo ez igy?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák