Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz bozont #22684 üzenetére

    Vagy OC miatt a driver, mert nem stabil. Amúgy Crysis 3-mal újabb érdekességet fedeztem fel, ami még bosszantóbb, mint az előző. Driverből feltoltam a grafikai beállításokat, amitől növekedni kellett volna a GPU-kihasználtságnak, erre mit látok? marad 80-90% között, a CPU kihasználtság meg lezuhan 35-40-re! :Y Hát WTF? Persze FPS-ből is 25-30 helyett 15 lett, miközben ott a tartalék a CPU-ban + a VGA-ban is, más játékoknál meg simán megvan a kihajtás ennél lejjebb is. :W

    PeachMan: Nekem a Cat. Uninst. Ut. szépen leszed mindent, sajnos az alaplapi cuccot is, szóval mindent reinstallálok, de csak uninst, majd a telepítési folyamat végén kér restartot. Nem pucoltál bele a rendszerbe valamivel?

    A Catalyst profilokat hogyan lehet láthatóvá tenni? Nem kicsit idegesítő, hogy be akarok állítani egy játékot, természetesen nincs benn, de ha valamit beállítok, és menteni akarom, akkor kiírja, hogy már létezik. :Y Komolyan fárasztó lenne megcsinálni, mint nV Control Panelben, hogy ott legyenek a profilok, ha már telepítettem őket? :F

    AtHoS: Jó az a program, ezt az egyet legalább sikerült összehozni az AMD-nek. Persze, ha beletöröl restart előtt az ember egy CCleaner-rel, vagy bármi mással, megint ott a bibi. Szidtam én sokat a Catalyst-et, amikor szar volt, eltávolíthatatlan, meg reget b.szott szét javíthatatlanul, de amióta megint AMD VGA-m van, még egyetlen ilyen problémával sem találkoztam. Driver C. uninstallal le (mindenestül), aztán új telepítés, és semmi gond. Persze, menet közben nem törlök bele a folyamatba.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • #97716736

    törölt tag

    válasz bozont #22684 üzenetére

    Nekem is ép most volt egy fagyásom (13.8Beta2) BF3 közben. Eddig simán ment a rendszer, csak az amd drivert frissítettem rajtam mást nem,úgyhogy ez betudható hogy driver okozta. :U
    Mondjuk most a VGA-n is plusz OC volt, lehet az volt a baja, de néztem hogy 13.2 Beta7 driverrel a tuningolhatóság jobb volt, ennél meg mikor tuningoltam, volt hogy asztal alatt is összeomlott az AMD catalyst :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák