Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz Jakuu #20379 üzenetére

    nocsak, ezek szerint nem egyedi a dolog? tudnál esetleg linkelni nekem ilyen fórumot? én azt hittem, magányosan állok a problémával szemben.. ha beleolvasnék, hátha kitalálnék valamit!

    Szaby59: szerintem nálad azért nincs gond, mert AMD a rendszer alapja, vagyis "házon belül" vannak a chipsetek, én ugyanis arra gyanakszom, hogy az AGP illesztődrivere oprendszer részről ( Win 7 alá ugyanis nem tudok Intel chipset drivert telepíteni, 1 mp-es telepítés és finish...Eszközkezelőben marad a Microsoft illesztő, ez azért érdekes...) nem akar együttműködni a Catalysttal, és ezért fagy...
    de simán lehet vga gond is, maga a példány nem tökéletes, és a Win 7 érzékenyebb rá, nem tudom...

    hogy ONtopic legyek: már más is kérdezte, miért van az, hogy ha pl a legfrissebb 12.6 hotfixet felteszem ( de sok másik verziónál is létezik a probléma), a telepítésnél az Egyéni-t választom, hogy lássam, milyen modulokat installál, akkor látom, hogy a körítést telepíti, de magát az illesztőprogramot nem!! ez hogy a fenébe lehet, miért? ez megtörténik akkor is, ha szűz, oprendszerre tenném fel az első Catalystot, vagy akkor is, ha cserélgetem, uninstallal persze, és csak másikat akarok feltenni, van, amelyiknél telepíti, de van, amelyiknél nem... :F

Új hozzászólás Aktív témák