Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Male #13411 üzenetére

    Male

    Igen Nektek írtam, de mivel nem közvetlen válasz akart lenni Steel hsz-ére hanem csak általános ezért írtam új hsz-ként.

    Nekem a 11.3-assal semmiféle hibabejegyzés nem generálódik a rendszer ágba. És igen Nekem is volt hibaüzenet, de csak a 11.4-el.

    Most épp Én is kísérletezgetek az asztali gépen, notin meg net-ezek. :)

    Steelmanus: Ez a lenti művelet mely hibára vonatkozik?! Mert most nem világos előttem, hogy Nálatok csak a 11.4 szemetel az eseménynaplóba, vagy a 11.3 is?!

    btw:

    Megpróbáltam azt, hogy feltettem az összes VCRedist futtató környezetet, hátha segít vmit, de semmi. Azonban Nekem csak a 11.4 szemeteli az ACEEventlog ágat és helyezi el a rendszer ágba a hibabejegyzést.

    Szolgáltatások között van egy olyan, hogy AMD External Event Utility. Ezt az előbb leállítottam, majd letiltottam és úgy vettem észre ezzel meg is szűnt a 11.4 driver által kreált hibabejegyzés az eventlog -> rendszer ágába.

    Engem csupán annyiban érdekelne ez az áprilisi 5-i 11.4 szivárogtatott driver, hogy azzal amíg fenn volt nem tapasztaltam 3D-s órajel bennragadást Fox4-ben.

    A hibabejegyzés (nem ACEeventlog) bug-ot az official-ban remélem majd javítják.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Male #13411 üzenetére

    Oke, majd irj egy rovid valaszt hogy mi lett Nalad az eredmeny. Sajnos hogy mikor fogjak javitani ezt az AODDriver4.0 telepitesi hibat ki tudja, a 11.4-ben is benne van.

    (#13410) kranazoli Nem bantaskent irom de nem olvastad el figyelmesen vagy nem gondoltad at azt amit irtam, Male-nek es nekem full AMD konfigunk van raadasul integralt IGP van a lapon nekem AMD/ATI 3200 Male-nek pedig ha jol neztem AMD/ATI 4200-as. Hiaba van letiltva az IGP a BIOS-ban, es kulso egy Sapphire 4670 van nalam uzemben az 11.x vagyis az ez evi driverek telepitesekor megjelenik a Esemenynaplo Rendszer opciojanal egy AODDriver4.0 hibajegyzes, ugy mint nalad az UVD es ugye Te is haragudtal ra hogy minek firkal a driver a hibanaploba. Abu85 segisegevel egy egyszer *.reg fajllal ki lehet kuszobolni, de AODDriver4.0-hez tartozna egy \??\C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Fuel\amd64\AODDriver2.sys fajl is amit mar nem telepit fel mivel nem Fusion proci van a gepben. Egy egyszeru mezei felhasznalo logikaval ugy gondolom hogy telepiteskor lat egy AMD procit egy egy AMD integralt videochipet, igy bar latja hogy nem Fusion lapka megis elhelyez egy registry bejegyzest egy a telepito altal fel nem telepitett AODDriver2.sys-re hivatkozva es ezt a HKLM \ System \ CurrentControlSet \ Services agaba teszi, majd oroklodik a ControlSer001 es a ControlSet002 agaba is vagy ha van tobb ControlSet00X akkor abba is. Vagyis szervizkent futna ha Fusion lapka lenne de nincs, csupan dobalja a hibakat. Ugyebar az UVD is ugyanide helyezodik el:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Atierecord]
    "eRecordEnable"=dword:00000000
    de mivel kinullazzuk, akkor nem ir hibat a naploba.

    (#13419) Male Ok, mikozkozben irtam a hsz.-t mar meg is csinaltad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák