Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10190 üzenetére

    Már rég írtam, csak el kéne olvasnod. ;) Egyébként nem azt, hogy lehülyézel valakit, hanem hogy a megjegyzésekkel kvázi azt teszed. Mert e kettő között van különbség. Mióta lettél ilyen OFF-bajnok? A ferdítésről meg annyit, hogy általában nem kérdezni szoktad (ami ráadásul nem változtat az ominózus jelcsoport informatív tartalmán), hiába próbálod az idézett 1etlen hsz-re szűkíteni a kört. Szíved joga beszólni azoknak, akiknél valami telepítő-hiba van, de akkor minek utólag magyarázgatni? :F És ezzel nyugodtan átmehetünk privibe. Ha megint OFF-olsz, hanyagolom ezt a témát, mert már rég megválaszoltam (persze nem te lennél az első, aki nem olvassa el, amit írok neki, és újra + újra ugyanazt kérdezi v. mondja.) :R

    Egy ON kérdés: Írtad, hogy a 10.4+ Catalyst-eknél OC-t engedélyezve eltűnik a 2D mód, ill. ugye 3D órajeleken marad a kari, hogy az órajel-csökkenésből adódó hibákat megelőzze a Catalyst. Ezek szerint akkor újabb driverekkel csak az MSI kártyák használhatók energiatakarékosan (abban van lehetőség fesz-levételre és profilozásra) CC tuning mellett? (Ha szigorúan a gyári szoftverek körében maradunk.)
    Ill. olyan infód van-e, hogy ha ASUS kártyán Smartdoctort-t használ az ember, akkor megmarad-e abban az esetben is a csökkentett órajeles/feszes üzemmód, vagy a Catalyst ezt már OC-nek veszi? Amikor ASUS-om volt, nem néztem, mert nem állt fenn ilyen probléma.

    Zolás: Az könnyen segíthet. :)

    icon: Megint 1 pont nekem, ha CCC nélkül megy. :) Egyébként írtam neked, hogy az ASUS 9.3-ig támogatja hivatalosan a karit, azt is csak Vistán, ezért javasoltam anno csak a driver telepítését. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák