Új hozzászólás Aktív témák

  • IIIZIII

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni, hogy a már oly sokat emlegetett Whisky klába mennyi Might most a belépési korlát?
    Jelenleg 47xx-el rendelkezem...10. napja játszom (igen, eléggé tetszik a játék:)).
    Kétszer vettem gemet mert úgy gondoltam hogy ez annyira jó hogy nekem ennyit megér és egész jól jöttem ki.
    A célomat elértem vele, összejött egy komoly team az induláshoz. Most úgy néz ki hogy AC 60, GR 63, Druid 67, Ninja 67, Succubus 67 és még egy Ninja az egyik toronyba. Tudom nem a legjobb az uccsó kettő de a másik három irtózatos mák...így csak TGre kell gyűjtenem, illetve Pala vagy CH, meg persze a többi toronyba1-1 legendary.
    Arénába nem vagyok rossz helyen, most azt hiszem 8330...de néha visszaesek és újra be kell magam verekedni a 10k közé. Raid nagyon jól megy...napi 1 milla simán megvan még ezen a szinten, viszonylag kevés játék mellett...persze lehet, hogy ez csak 1-2-3k might-ig lesz még így ..:S
    Ja és még plusz egy kérdés, amit még nem láttam sehol leírva egy az egybe. A Pumpkin head és a Snowzilla szintén csak őrületes mennyiségű gemvásárlás után érhető el vagy az random pörgethető gemből?

Új hozzászólás Aktív témák