Új hozzászólás Aktív témák

  • GoMEE

    csendes tag

    Az előző hozzászolásokhoz írnám, hogy két lehetőséged van, vagy használsz gyári patronokat (egy garnitura tizenxezerft), vagy utántöltött/utangyártott patronokat ( ami 2000-2500ft).
    Namost ha eredetit használsz, akkor gondolj bele, hogy 2 garnitura patron többe kerül mint maga a nyomtato (amihez megjegyzem, hogy komplett teljeserteku patronokat adnak, nemcsak felig toltotteket) Szoval ha igy nezzuk magaban a nyomtató egy garnitura patron árával vetekszik. Most jön az a dolog, hogy ha utangyártottat hasznalsz, és 2 garnitura utan be is szarik a fej, (amit kétlek, mert nekem novemberben volt egy éve, hogy megvan a 4200-esem 2 garn. eredetit elhasznaltam vele, meg kitudja hany utangyartottat) és kell venned egy uj nyomtatot (20 ezer ft kb az ára ha joltom) akkoris ugyanott vagy árban, mintha két garnitura eredetit patront hasznaltal volna (kiv. ha gariba kicserélik a fejet). Szóval szerintem mindenképpen érdemesebb uj nyomiban gondolkodni, mint csak fejben, mert a nyomihoz van egy garnitura eredeti patron, és ha azt levonod a nyomi árából, hát annyiért külön fejet nemfogsz kapni sehol sem.

Új hozzászólás Aktív témák