Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz blue01song #2372 üzenetére

    Quartermasternél van,közben voltam a gémben. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #2403 üzenetére

    Jaja,irtó trappolós ez a rész.Külön kiemelendő a hajós map,na annak a deszkái,de az épületek padlói is...én nem fülesezek,de még hangfalon is kiszúrni az ellent.Sokszor elég 1-1 saroknál is 1mp-re megállni,jön-e valaki.Mountain perkkel meg tényleg oda lehet tolni a meglepit.Én pl.sokszor eleve azért szeretem,mert a SAJÁT trappolásom zavar nélküle,nem tudok rendesen figyelni.Tök jó csendben mászkálni,még a granyót,tárazást is remekül hallani csak simán attól,hogy ÉN nem csapok zajt magam körül.HC-n szerencsére kevesebbszer kell a tárazás,mondjuk meg is kell szokni,hogy bízni kell benne,van elég golyó és számon tartani.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #78687232 #2410 üzenetére

    Jaja,a sci-fi fém faalai után szokni kell,de ez nem hátrány annyira.Mintha ezzel kompenzálnák a statikus játékteret kicsit,lehetne több robbanó autó,hordó,stb,kilőhető üveg ablak legalább.Igazából a végletekig butított az egész.Nomeg ha nem lenne ennyi helyen átlövés,kijönne,hogy szór a fegyó,sok helyen "jó" cod szokás szerint PONT akkora a fedezék,hogy a fej lóg ki(DE MIÉRT ORRAL LÖVÜNK MÉG MINDIG???Ahol kilátni,ott kilőni lehet...),esély nem lenne kiszedni a támadót.Egyszerű mese,nyílt tér 100%,mert egy 20 centis fedezék sincs,hasalni,van ez a fal,ami az átlövésnek hála mondjuk 50%,és van az átlőhetetlen 0%,kalap kabát.Végtelenül puritán cod4 szint a harc.Azért voltak sokkal kidolgozottabb részek,dinamikus map,ha jól rémlik,pl.a BO1-ben működő lift,stb...
    De amúgy jó ez,fun,gyors,fel se tűnik sokáig.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Most jó a TDM...én úgy vettem észre,pontban is végre hasonló egy DOM körhöz,úgyhogy tolom azt is,amennyit objektíváért kapnék,most kijön killből,általában korábbi részekben nem volt így.HC-n pörög is,nomeg még jobban észreveszem,hogy összetart emberileg a csapat,mint DOM-ban,szépen módszeresen fésüljük át a terepet.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #2509 üzenetére

    Sajnos elég probléma,hogy nem szerveres.A szerveres részek a mai napig élnek.Plusz nem esport már a cod4 óta,de hogy is lehetne szeró nélkül?Így nincs is jó példa,csapat,senki nem nagyon akar komolyabban pl.SD-zni...emlékszem annó kivártam a sort,hogy pl.a Dignitas szerón sorra kerüljek cod4-ben,még esetleg tolni is velük ezt azt.Egy ilyen játékban viszont már nem szerveződnek közösségek,ami van,az is csak megkeseríti a többi random életét...mert nem tudnak külön menni a teamek.
    Így fel is hígult az egész.Plusz kiöregedtek a cod2-cod4 játékosai,már az is elég halott téma.Megy,meg vannak szerók...de már az 1/3-a csaló,nincs védelem,ráérő adminok,már nem ugyanaz közelsem,tulajdonképp nem külömb,hogy az ember jobbára ilye 64-es(!) HC daraszerókat talál teli,dupla/többszörös XP-vel...

    Itt még tűrhető is pl.a HC helyzet.Leszámítva,hogy most elcseszték,és tegnapi tapasztalalt,hogy 6-7en fejezzük be a kört,mert hamar megvan a 3 TK-s kick,a rendszer meg lassan tesz új embert be.
    Plusz külön jó poén kezdéskor ilyen 3v6-okba beesni...úgy hazavágták a fun HC-t,ahogy lehet.Ennél még a szándékos TK-s is ritkább és jobb volt.10meccsből ha 3at élveztem tegnap,mert egybenmaradt a csapat.És ez még nem a nyerés,csak hogy nem kickelt senkit.
    És amilyen pici a map,killstreakkal gyorsan megvan a 3 kill,2 TK engedélyezett,a 3.már pápá.Csomószor lőni se mer az ember,meg csak a tutifix granyót dobja el.VAGY hullanak szét a csapatok,fordulnak meg eldőlt körök.Nem is SRY-zik már senki,mit tököljön,2 dobása van...
    És igen,a legjobbnak is becsúszik...remélem átkerül legalább reflectedre,mert így sok jövőt nem jósolok a HC-nek... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2511 üzenetére

    Hát ja.Meg 2 map közül szavazás,még ha együtt marad is a lobbi,minden kör elején újraosztás...
    Szerón nem volt ilyen,megvoltak az ember kedvencei,az is,ahova funolni,szintezni járt,meg ahova komolykodni.
    Plusz szét is vált,mert akik belejöttek,maximum szintre értek,lett klán,barátok,szépen el is tudtak vonulni.
    Most mi van?Maximum custom meccs,de már nincs hol warokat szervezni,és gyakorolni igazán.
    Az újaknak meg fingjuk sincs,milyen is volt Promodozni,esténként wart keresni,mikrofon,klánszerver,klánhonlap fórummal és csettel...és már ilyen nem is lesz.Sajna mondom a régi részek is megkoptak,ahol még szeró van,nincs is az embereknek ideje,stb,görgetem a Steames barilistát(pedig az már újkori találmány),és csak nézem a 100+ napja off cimbiket... :( Az újak meg már más,mostani cod,fun,skin,prestige kombó.
    Igazából már években mérhető,mikor jött invite vagy joinoltam valakire...
    Aki még megmaradt,idősebb,az is CS-zik talán,az is jobbára trade.
    Nincs már közösség se.
    Utoljára az AW-nál próbálkoztam legalább összeszedni a PH nick-Steam párosokat,de abból se lett semmi utána,1-2 kommentet ért meg.Volt asszem steam group is,sose volt semmi értelme...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2513 üzenetére

    DOM-ozni még most is jó,mountain,oson az ember,lehet foglalgatni...ki kell tapasztalni,honnan foglaljam a pontot,merről jön a granyó,a védő,hogy Én lássam meg előbb...vannak jó pillanatok.
    De a HC SD maga a pokol.Eleve fura,hogy kiszúrnak mountainban,kempel az ember,fal mögött,csend,mégis akad egy ügyesgyerek,aki mindent lát...egyszeerűen nincs trükk.Pedig alig játsszák...nem lehetnek olyan profik minden körben...gondolom a WH miatt,mert ez így értelmetlen.
    Ami meg mégrosszabb,hogy a kutya nem objektívázik.10 meccsből nem láttam plantolást.Se ugye emiatt defuse-t.Olyan rossz szerkezetűek a mapok,hogy alkalmatlan.Nyílt téren bomba,majdnem a másik pontról átlátni rá,de 99%,ha A-ra nem jön,B-re küldenek egy granyót,mert ott lesz.2 ember simán véd messziről.DE még ez a trükk lenne,ennek örülnék is,hogy valami kemper,meg helyeket betanulni.DE Rush megy.1 perc alatt körbefutja az ember a mapot,nincs hol bújni,nincs kerülőút,a lövéshang árulkodik,és úgy általánosságban hiányzik maga a TUDÁS,miről is szól az SD...a pontok nem tudom,hogy járnak most a dolgokért,de ez is ott kurvult el,mikor valamelyik részben már 500pont volt egy plant-de egy kill 1000.OK,még akkor volt tudás,segített a kazuárokon,tényleg kárpótolt az 1-2 kill pontokban,mert más módban 100 meg 50 volt maximum.Ergo nem érezte az ember sikertelenül se időfecsérlésnek.
    Mostmár egy respawn nélküli átfésülős TDM az egész,HC-n legalábbis.Normálon nem próbáltam,milyen,el is ment a kedvem.Tolni se tolják csak páran.
    HC KC ami igazából hiányzik,funnak a HC HQ,ez a 2 azért régen ottvolt,fun volt,meg is érte.Főleg mivel mindkettő nagyon TDM szerű,de mégis van érdekesség.Nomeg azért egy HQ még mindig összeköti a tömegkillt az objektívával... ;] Csakhát ekkora mapon...visszaér az ellen,mire elfoglalnánk a HQ-t.Már DOM-ban is kicsi a map,gyakorlatilag 99% esély van egy bekerülős támadásnál is,hogy valaki visszaér/kigránátoznak,akkoris ha nem B-ről,hanem elfoglalt átellenes pontról jönnek.B-ről,áhh...mire végigmondja a szöveget(ami HC-n nem kéne szerintem,csak jel,figyelj paraszt),már valaki a seggemben van,30méter a B harc.Nem is kéne csak B pont :DDD a többi csak ritkán szól valamibe bele,a meccsek 99%-a 2 pontos nyerés,ilyen 150vs200 pont stabilan.Pedig a 3 pont foglalása jól felpörgeti a dolgot,ha jól időzített killstreak van,visszahozható seperc alatt az 50 pont.DE ez már feltételez némi észt,hogy betartom a streakjeim,és akkor tolom be,amikor a legjobb+akár csak az UAV elosztva megy,és túllép a nép azon,hogy egyszerre több is fusson a bónuszért,aztán meg kör végére senkinek ne legyen.Főleg mivel Inquisition-nal csak 1x gyűlhet ki egész körben,azt kell beosztani a 2 félidőre.Énnekem a másodikra gyűlik ki a mortar is,azzal lehet fordítós mókát csinálni,3 pontot elvinni pl.Sokszor nem is éri meg körközben elsütni,mert mindenfelé van baráti katona is.Persze sokan betolják ész nélkül,meg az éppen elfoglalt pontról a végén csapattárs granyója visz el,hát Istenem,kis fáziskésés :W Ekkora mapon,meg mire jön a streak...a nyamvadt care package kivárása is egy örökkévalóság,és még síkterepen is pattog a láda,óhh húzzuk az időt.És közben tuti bejön valaki a spawnra,fordulás van.Vagy egy csapattárs lelő pl.egy paratroopers-ért,SIMÁN :DDD Még most is,hogy 2 dobásod lehet TK.Ha meg a gazdi visszaadja,magával tol ki.Ezért kéne reflected,teamsebzés?Ohh,mi se történt,csak magammal csesztem ki.
    Most meg kicseszek azzal,akit lelövök(ki tudja,milyen streaken áll épp),és a csapattal is,mert 2 ilyen után -1 ember,és nehezen keres újat.A cicaharcot a ládáért csak megszívni lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2515 üzenetére

    Maga a lehetőség is gáz,hogy nincs minden HC-n.Majd dönt a nép.Max értelmetlen,mint a CTF lenne most.De ott is lehetne finomítani,hogy zászlót viszel?Extra életerő,mintha normálban lennél.Vagy labdával dettó.A többiek meg lövöldözzék egymást HC-sen.
    És egyébként az UT-ben,Quake-ben volt übersebzés,überpáncél,mégis megfért benne.
    Itt meg idén már odáig jutottunk,hogy fegyót se,meg semmit nem balanszolnak.Minek is,minden egyéniség hiányzik az arzenálból.De szerkó meg embléma,meg láda...az van,meg hóesős,de amúgy tulképp felesleges HQ.Ahelyett,hogy az 1v1-et tupíroznák fel mondjuk 4v4-ig,egyfajta premade toborzóvá,ami mindenki HQ-ján aktív.Betolsz egy 4v4-et,kiválasztod a másik 3-at,akit beengedsz magad mellé,ráugrik egy másik premade,kész.
    Nem tudom,ha HQ-n van az ember,rá lehet egyáltalán joinolni,meg tudnak jelenni a haverok?
    Sokszor van,hogy pl.a HQ-mon vagyunk jópáran magyarok,de mindenki idegen,nem barilistás,és cserélődik,nem ugyanazok a nevek.Jó módszer lenne premade-t indítani,aztán felvenni,akik normálisak.
    Na de hát kiszúrták a szemünk a tökrandom Rankeddel meg tökrandom Gungame-vel... :W

    Egyszerűen nem értem,miért van ez az agyonerőltetett véletlenszerűséggel és egysíkúsággal megtámogatott kiegyenlítés.Nem az a játék sava-borsa,hogy mindenki magának választ szerkót.
    Egyébként kedvenc témám,hogy vajon a nagyobb hátizsák,az álcaszerkó,a sapkák vajon módosítják-e az ember hit modelljét?Ergó aki megduzzasztja a fejét sapival,könnyebb is ellőni,a feltűnésen kívül,avagy hitreges-e a hátizsák?
    Akárhogy nézem a killcamokat,az jön le,igen.És HC-n nem mindegy egy hátizsák van vagy nincs,duplaszéles-e az ember oldalról...és a sityakosokat könnyebb fejenlőni barikád mögött.
    Én mintha úgy érezném,amennyi az emberből látható,az ellőhető,kíváncsi vagyok,ki mit tapasztalt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AMDPista #2518 üzenetére

    Emberi nyelven?
    Ha arra gondolsz,szerveroldali fájlokat nem tudsz szerezni...csinálhatsz custom match-ot,és azt Te hostolod maximum.És ott is a gyári dolgokból építkezhetsz szabály szempontjából,nincs modolás,és nem is fejlődsz custom meccsen.

    Szerintem a cod 4-5 szerveroldali cuccai TALÁN megszerezhetők+vannak modok...úgy tudom,már a BO1 szerveri részét is csak bizonyos szolgáltatók kapták meg,csak bérlés van.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AMDPista #2520 üzenetére

    Hát nem is a WWII topikban fognak felhomályosítani szerintem,mikor x éve nincs szeró,mod... :U
    Szóval a legjobban a gúglival jársz+nyelvismerettel.Modokat lehet szerválni általában,sőt a MODS mappában ott is lesznek,csak a config file nem,szóval bele kell ásnod magad a dologba keményen,ha még meg is találod az adott modot,hogy hogyan is kell konfigolni,és még akkor sem biztos,hogy eléred 1-1 adott szeró dolgait.A mapok szintén beszerzősek.De ha nem beszélsz nyelvet JÓL,maradj a játéknál,mert még egy bérelt szeró bemodozása,elindítása is kemény meló,rengeteg szívás.Én csak cod4-5 alatt toltam bérelt,moddolt szerót,de 1.az tizenx éve volt,2.az oldalakra se emlékszik a fene se,honnan szedtem akkor a cuccokat.Mindenesetre a konfigolás rengeteg időbe került.És stabilnak is csak pár bejáratott mod volt mondható,mapok is elég kétesek voltak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #2534 üzenetére

    Ami a jó jel,hogy talán meg lehet venni most PC-re is külön,PS4-re biztosan.
    PC-n általában még az első DLC,amit sokan vesznek,és emiatt season passt venni...így tuti beszállnék.De sajna ennél népszerűbb időszakban is az volt,hogy SP.és az utolsó pack pályáival már játszanom se sikerült...
    Csak legyen PC-n is külön.Végülis ha úgy nézem,hogy vettem ládát is 2400-ért...még annyi sincs.
    Énnekem bejön ez a gém most.Csak tényleg kevés a pálya.
    Meg úgy kéne,hogy a kövi DLC-kor kapja meg mindenki az előzőt ingyé,kerüljön be a rotésönbe,nem is tudom,melyik résznél volt így.Főleg a HC miatt izgat,mert a külön DLC-s szekcióban nem szokott lenni asszem HC.

    Nálam még nem volt dupla tárazás.Olyan volt,hogy ha az anim alatt lőttek el,HC-n ugye nincs killcam,rögtön respawn,akkor a kövi élettel fejezte be az animációt.
    Inkább optimalizálás kéne,de inkább win.Ha játék előtt böngészek,sok tabbal ugye,akkor marha sokat tölt a böngészőt bezárva is a gém,zabálja a ramot.Igaz ott van NV-n a jó kis Asus GPU Tweak II,abban van game booster gomb,ami kipakolja a sok felesleges processzt(szűrhető,mit ne,mert bezárja pl.a hangkari és egérkezelő felületet is),azzal mintha szűz indítás,csak a Steammal lenne+defragmentálja is a memót.Azért gáz,hogy 8 giga kevés,ha már előtte mást is használtam,2-3 mapig akkor vacakol a betöltés,a HQ is,mire magától kiszemetel.DE kopogjam le,amúgy durva,hogy a jó kis 775ös Xeonommal High+ dolgokkal is atomstabil 61fps kezdéstől az fps,tök szép,és semmibe nem zuhan bele.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz xPraetoriaNx #2543 üzenetére

    Ja meg persze külön érdekes,hogy azt mondják,a single a költséges...aztán multis,sokszor kivágott,felújított mapokért kérik el újra az árat,és single semmi.Cseles.És a kisebbik gond ez,a nagyobb,hogy az első DLC még él,de már a másodikra maxolás,beleunás,új játék van.És konzolon más,mert eladja az ember mondjuk az első DLC után az alapgémet mondjuk 70%-on,de a PC-s mit csináljon?És mire jön a 4.DLC,már rég az új rész a várós,ami meg is öli az előzőt.Szemétség ez konzoloknál!Közben miben másabb egy lemezes verzió PC-re vagy egy legál key?Sőt,PC-n még túl is van biztosítva a Steammel magával...és kenheti az ember a hajára,nem adhatja el,ezen kéne változtatni,fájna a fenének a konzolos játékár,ha 1 hónap alatt kipörgetem,aztán elmegy 80-90%-ba,más AAA címbe szőrmentén...konzolon ha az ember komolyan veszi,meg csúszik is az kínálattal,lényegében 1x fizet,aztán cserélget...mindig aktuális top-ot nyom.PLUSZ ott nem érvágás egy kövi rész,állítom a mai napig megy akármelyik,külömbül játékosszámban,mint a csúcs az aktuálison PC-n... :W Ergo ami mégis megtartós státuszba kerül,azzal is jobban jár.Arról nem is beszélve,hogy tolja 2 hónapot,árába el,megun,maxol,majd szépen ha tetszett,megveszi bagóé' az előző rész előtt pl.1 hónappal.A gyűjteménybe is bekerül,meg az állásidőt se fizeti ki.
    Nomeg lehetne az Origin Access mintájára rendszer.HA CSAK az összes codot kapná az ember az Access-hez hasonló 4€-s áron,már sokan lennének,újraéledne minden a cod2-ig...és mégis kifizeti az ember 1 év alatt az új részt,mondhatni kamatmentes részletre,sőt a 12x 1400-al...és a régi részek senkinek se fájnak már.Nekem is van Access,nem is vettem a BF3 óta semmit odaátról... :U

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Cydie #2548 üzenetére

    Én is azért fizettem elő...mert rájöttem,hogy már nem olyanok a játékok se,az időm se,hogy megérje megveszegetni,márpedig a multi miatt időben kell.Na ezt is rúgta fel az Access.Hogy már nem köt úgy a 0.napi vásárlás,hogy az Access biztosítja az elnyújtott szavatosságot,és igenis pl.a BF1-et,Battlefront II-t ki lehetett próbálni 10 órán át a megjelenéskor,szóval még a lehetőség is adott.És az se bánt,hogy addig él,míg az Access a lehetőség.Mert ugye a cod5 utáni részeket elő se vettem többet(még a BO1-et se,pedig az szerós),az IW-be meg tényleg csak pár órát öltem...és véletlenül se dőltem be a túloldalon így semminek megvételre,mégis tolhatom,kipróbálhatom.És találok embert.Én szeretem az előfizus modellt,havi 3 sör ára,és bőven van tartalom.
    Ha most a WWII nem lenne elég tűrhető,még a félárat se dobom be az IW bukta után,ott igaz a Remastered mentette a menthetőt.
    Én simán összefognám a szériát előfizura.SŐT már nincs is értelme talán konkrét résznek se a szinglit kivéve,én szétkapnám.Fele-fele ár,vagy a multi csak előfizu(olcsón...),sokkal többet érne az egész.
    Kicsit haladni kéne a korral,meg megnézni a vetélytársakat.És kíváncsi leszek,követik-e a már egyszer eljátszott metódust most,hogy az újabb DLC jövetelekor az előző megjön free legalább PC-n...ígyis leáldozóban az egész season pass,DLC korszak,itt az ingame cuccok,a pontosdi,mikrotranzakciók időszaka,DE ahhoz játékosbázis kellene.Ahhoz meg olcsó ár,alapból sok tartalom,érdemi fejlődés.Nem statikus mapok,mostmár átalakulás meg minden nélkül,0 rombolás,de még kilőhető ablak,kinyitható ajtó sincs...komoly visszalépés,meg extra gépigény az van.Jó,de sekélyes a WWII is.Semmi,ami igazából húzná az embert.Pár map,most oké ajándék havas Carentan,még a télies ládák,új cuccok mozdítottak pár napot,de ennyi.1 prestige,unás.OK,én is tolni fogom 2 ünnep közt,pedig ott a "free" fullos BF1,ami kimaradt,annál jobban bejön.De állítom többen is tolják másfél évesen,mint most ezt 2 hónaposan...
    Basszus névről ismerem a HC DOM-ozók felét,szinte összeintünk,olyan kevés játékos van,már most.AW-ban ez nyárra jutott ide.És a DOM JÓ játékmód.Mégcsak nem is valami extrémebbet vadászok.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz csongi #2567 üzenetére

    Félár alatt is megkapni a keyt.Plusz jó kérdés,helyette mit veszel.
    Én pl.COD-ot akartam,most épp az Origin fent sincs.Nem volt mese,9K.Igaz idén egy filléres DOOM-on és Killing Floor II-n kívül nem vettem mást.

    Jó kérdés,az ember csak "enni akar",mindegyhogymit,vagy épp rohadtul nem izgatja az egész pékség kínálata,ha nincs pl.kenyér.Ha félbarna,ha sületlen,"kenyeret" akar vinni.Vagy jó lesz más is.

    Persze ha PC-s vagy,konzolon ugye cserebere.PC-n odaát mindenképp az Access a javasolt,mivel mostmár korlát nélküli BF1 van benne+10 óra Battlefront II,a régi,talán a Titanfall II is fullos már+minden régebbi Origin Deluxe-ban.Sőt,Access konzolon is van,meg nem mondom,csak X-e vagy mindkettő.
    Mindenesetre nem megvetendő így ünnepekkor,olcsón szünetrevaló gémhez jutni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Land #2601 üzenetére

    Nekem szigorúan Requisition.Halállal se resetelődő killstreakgyűjtés,igaz többe kerülnek,és maponként csak 1x gyűlhetnek ki.De mivel HC-zom,elég gyakori a halál.Viszont így jó,mert ha max 1x is,de lényegében jó játékkal bármelyik 3 kigyűjthető tutira.És a halál se frusztráló,nyugodtabb a játékom,nincs az,hogy pl.5ölés után a hatodikat idegből cseszem el.Nomeg HC-n fontosabb is pl.az UAV,és igazából kikerülni se lehet,ha már az emberre rálőnek,senki nem gurít 1-2nél nagyobb K/D-t 60 killel se.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dombi81 #2646 üzenetére

    Attól függ,milyen fajta.Fejes only,forgolódósból elég gáz,de olyat ha 2x láttam.Alapvetően van sok profi,mint korábban írtam,egy szűkebb,fixebb réteg tolja a HC-t.Sokszor futok én is visszás helyzetekbe,de kicsit rágyúrva ki szokott derülni,hogy a csapattársak a kuglik,mert az illetőre fókuszálva azért kiiktatható,kis csapatmunkával legyűrhető,vagy épp már a következő mapokon csak középmezőnyös,mert az már nem fekszik neki.
    Nekem is 17 a max streakem,elég sűrűn meglövöm a 6-7 delikvenst is,ha épp több ilyen jön egymás után,könnyen anyaparti van.Máskor meg én is örülök egy közepes 1 körüli körnek is.

    WH-t viszont szerintem tologatnak,vagy talán még valami basic training is tud ilyet,hogy felfedi az embert talán...azért sokszor fordulnak rám pontfoglaláskor,hogy a kör szélén vagyok,fedezékben,fal mögül jön a csávó,de betalál 2 golyóval.Igaz ott is megesik,hogy aztán az ember összefut az illetővel szemből és belövi,szóval igazán nem tudom hová tenni.Fene se tudja,mennyi softcore csaló lehet.Végső killcam is sokszor érdekes,mikor kiáll a csávó,és leszed 4,180fokban szétszórt emberkét ide-oda rántogatva a pityut,vagy mintha marhanagy malaccal,de már fal mögül rákészülve öl le 2-3-4 embert.Azért elég sokan vannak,akik nem aimoznak,de mégis mindig "jó helyen" tolják be a triplakilleket,én meg mapismerettel is csatangolok,hogy körbefutva a pályát ez a spot is üres,az a spot is üres,aztán megyek 1 kört a fegyót el se sütve.Sokszor csak ennyi bánt,hogy a búbánatos fütyibe tud "véletlenül" 50 emberbe futni,és leölni valaki,sokszor még tizen x halállal.Vagy valamit Én nem tudok,pedig granyózom a spotokat,bloodthirsty-k,erre a kör végén 26 kil,6-7 halál.Ennyire futja.Ezt mondjuk betudhatom egy hozzám hasonlónak,akinek annyiból könnyebb,hogy célirányosan csoportosulásokba fut pl.WH-val,de maga lövi meg.Egyszerűen kilóg a lóláb,hogy valaki mapokon át 50eket öl,én meg mondjuk 17 killel vagyok második,mert több nem jött szembe.Igaz ez még jobb az aimbotosnál,de már cseszi a kört,ilyet nyerni se szeretek,karcsún hoz,nagy fölénnyel.Ha meg az ellenfélnél van,vergődök,mert sosincs élő csapattárs mellettem,egyedül meg mindig kiszednek a pontról,meg beleállnak a spotokba,és nehezebb átjutni.Ilyenkor jön,hogy próbálni kell az übercsávóra koncentrálni,hogy észheztérjen a csapat.

    Viszont ha csalás,ha nem,még mindig nincs közel se az,mint az MW-s időkben a repkedős host instant fejessel,akimboval,noobtube-al turbózva,ahol még az ember konfigfájlját,szintjét is összebarmolhatták,azok voltak az igazi sötét napok+a bannoló,ami éppannyi problémát csinált is,mint amit megoldott...
    Annak az időszaknak 1 jó dolga volt,akkor még rendszeresen röffent össze PH-s csapat.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SH4D0W2011 #2645 üzenetére

    Jó poén ez a mikrotranzakció,én is nézem,hogy HQ-n milyen sokan mennek a Quatrermasterhez bevásárolni,aztán nyitogatják 10essével a ládákat,holmi cicomaizékért.Én meg besunnyogok,ellövöm az összejött 2-3 ládát szerényen... lesnek,hogy te csak ennyi? :DDD Jó,van,amikor mindennek lehordják az ember,mert veszi a 10es pakkot a csávó,alig nyit valamit,én meg belököm az egész esti 1 darabos termésem,és 2 Legendary,1 Epic,és abból 2 fegyó 1 ruha... :DD
    Nekem egyébként olymindegy,ki mit vesz,nekem pénz nélkül is kiestek a kedvenc 2-3 fegyóm 15% XP-s variánsai,azokkal tolom.Most valahogy nincs meg az,hogy mindent maxolni akarnék(sniperhez,shotihoz,LMG-hez pl.még felvetthez nyúltam csak),biztos a kevesebb időm miatt is,de nincs is varázsa,challenge-k is nudli.

    Arra viszont kíváncsi leszek,hogy a lelkes ládavásárlókból vajon hány vesz Season Pass-t vagy legalább első DLC-t?Nagyon ráférne a gémre,ha végre efelé is lenne hajlandóság,és lehetne a DLC-s cuccokon is játszani.
    Értem én,hogy kell a csicsa...de a jó része oly felesleges.Főleghogy mindenki másképp néz ki,annyi kacat van,és kevés az igazi kirívó jajjutánanézekmiisez holmi.
    Régen azért megvoltak a challenge-ekben is az érdekes feladatok,amikért jó kis képecskéket lehetett kapni,vag pl.fűdevagány animáltat,mert 1-2 ilyen volt csak,na ARRA rágyúrt az ember.Vagy mutatta,a másiknak pl.volt már 100 triplakillje meg ilyen nyalánkságok.A common meg rémgagyi volt.
    Mégcsak nem is mutatja semmi,mi common,vagy epic,leszámítva azt a pár egyedit.Még a collection-ok se vonzóak,mert 10%-os fegyók vannak,miközben ládából "csak úgy" eshet 15%-os,és mivel jellemzőre egyformák,úgyis a jobbra ugrik az ember XP-ben.
    Ennyiből láda felé terelés.De én nem tettem volna a scrap rendszer mellé,hogy az Epic fegyók meg eshetnek,és ilyen 10 ládára jut 1 Epic szinten,értelmét veszti a scrapelés,mert jobb jön,instant.Mint tökölni collection-okkal sz...abbért...
    Igaz szerencsére az arány jó,viszonylag könnyen kiesnek jobb Epic-ek is.Én úgy vettem észre,még olyanok is kiestek,amikhez pl.500 fegyókill kell,csak lestem,hogy duplicate...A scrapet meg el lehet költeni 1-2 jobb Legendary-ra.A plusz XP is gázul van belőve,amiatt se vennék ládát,hogy legyen 1-20perces 25%,amikor a legendary fegyó konstans ad 15-öt...és még esnek is...És mi a 20 perc,10 perc egy kör,hát nagy varia,hogy hat 1 vagy 2 körön át.Lenne 1 óra,2 óra,meg 50%...na az valami.A division meg fegyó +xp meg simán felesleges,olyan gyors amúgy.
    Az AW rendszere jobban tetszett,hogy a tulajdonságok is szórtak,nem csak a kinézet.Sok volt igaz a placebó hatás,de az ember kapart kifarmolni a jobbakat,amik TÉNYLEG egyediül is festettek,most olyan semmilyen,hogy egy picit másképp néz ki sokszor és kész.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #2649 üzenetére

    Tudom,de sokszor már kedvem sincs tökölni,ráadásul a HC nem számít ám bele...a HC-sek a feketebárányok minden ilyenben,elvétve van csak HC-s feladat.Olyanokat csinálok,amit ott is lehet.
    Én nem is arra gondolok,aki kiszed pl.5 ládát,hanem olyanokra,akik csak ingáznak a QM és a csoportosulások közt,mert teli a Hq,és tényleg veszik a ládákat,néha többször egymás után/egymást hergelve.
    Én csak simán annyit szoktam,hogy szinte üres HQ-n nem bontogatok.Meg nem is lődörgök sokat.Arra jó,hogy 2-3 körönként ciginyi,telefonnyi,vagy épp a vacsorányi időt elücsörgöm a social pontért,feldobok valami jobb szerkót,hogy rámtolják a commend-et addigis,míg távol vagyok.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SH4D0W2011 #2652 üzenetére

    Én babonás vagyok,nem nyitok csak tömegben+ha már 1-2 láda kaki,nem folytatom...
    De mintha a HQ-n is ezt látnám hatásosnak,mindig azok nyitnak jókat,aki csak 1-2 láda,a sorozatnyitóknál én nem nagyon látok sok extrát.Akkor se potyog,ha sokan nyitogatnak..
    Lehet csak random és csókolom mondjuk és placebó...
    De énnekem érzésre is jobb a ritkább láda.Mondjuk van pár cuccom,pl Heroic lapát,sniper,ami úgyse kell a büdös életbe se.Igaz ez ki is hozza,hogy hiányzik a régen szeretett meele/kés only,sniper,pisztoly only szerózás.Így a vegyesfelvágottban nem viszek ilyesmit,bár HC-n a pisztoly jó,mert szintén 2 golyó,mint az smg,és van automata is,az kifejezetten hasznos,ha épp leürülök harc közben,de csak más.

    Lapát meg passz.Nem igazán van futkosós setup.Plusz az is akkor ér valamit,ha szemből is 1 hit kill normálon,ezt se tudom,HC-n oldalról 1 sima ütés nem öl pl.,csak hátulról.Poénból lehet ránézek,mondjuk normálon el lehet ökörködni,ha a csodalapátom 1 hites lenne szemből,az is 15% XP-s...

    A BAR-t nerfelték végül amúgy?HC-n nemigen viszi senki,inkább FG 42 még az erősebbekből,annak elmegy a tűzgyorsasága az smg-k közt is.Ki kéne próbálni a BAR-t,unlockolni akarok valami erős fegyót normálra is,eddig magasan az FG42 vált be a legjobban,és mindkettő magas szinten nyílik,de be volt lengetve a BAR nerf...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz huby80 #2654 üzenetére

    Nekem nincs a sima,de a havas elég sokszor választható,benne van a rotationban.Csak annak kell külön menni,aki csak azt akarja tolni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SH4D0W2011 #2657 üzenetére

    Majd kipróbálom a BAR-t is,most leszek prestige-s majd,el kéne dönteni,az vagy az FG42 legyen unlock,hogy legyen valamim állandóra non-HC-re...az FG42 stabilan hozta a 3 golyós killt,mégha 1 mondjuk karra ment is,azzal elégedett voltam,eléggé könnyű megtartani is,ennyiből az jó,meglátom a BAR-t hogy sikerül stabilizálni,én marhára utálom azt,ha egy fegyó 1 golyó után agyig felkapja magát.HC-n más,mert az a golyó testre öl is,fejre dettó.De hogy normálban agyig kelljen ellentartani... :( Közben meg a kis meggymagköpködők nem mennek el egy grippel sehova,aztán seperc alatt ott a kill.A PPSH-t is azért utálom,az is elmegy a francba fel,még HC-n se jó középtávra se,1 golyó meg nem öl,ignoráltam is hamar.Pedig csípőből meg jó.A cod5-ben nagy kedvenc volt.De éppezért csak run&gun fegyó.Én meg szeretek középtávon ADS-elgetni is,inkább vagyok óvatos,mint rusher.De legalább megcsípem a túloldali snipert is,mégha SMG-ből meg se ölöm fejre se messziről.De HC-n nem gyógyul vissza,és megzavarom,plusz ha újra kinéz ugyanott,akkor neki reszeltek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #2660 üzenetére

    Nekem ez az FG42-vel ment...ok,tud az ember ellentartani,csak lusta vagyok,nem szeretek,főleg HC-n.

    Nekem még sose számolta a HC-ket amikor csak TdM,ilyesmi volt írva...lehet patchelték,mert azóta nem próbáltam,előtte tutira normálban kellett tolni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz huby80 #2665 üzenetére

    Mountain-nal,ott kapod meg a negyedik pluszként az osonást,utolsó 4-es szinten..Ideális mamuszos kaszt,mert ugye nem lát sem az UAV,se a killstreakekről nem látni(és az automata,pl.a paratrooper-ek se támadnak),majd mamuszperk,én azzal nyomulok.Basic training nem tudom,van-e ilyesmi,nemigen...a Phantom hasonló ott,csendesebb mozgás,és mozgás közben(!) rejt az UAV elől.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dr_Senkihazi #2740 üzenetére

    Jaja,visszaállós patch.Bárcsak az idő is ilyen lenne kint,hogy karácsony off,tavasz on,és most kihagyni ezt a 2 hónap küszködést márc.15ig :DDD
    Én ma nem néztem,de ugrott 1 évre a winter carentan is?Annó a cod4-ben bennehagyták a winter crash-t...
    Plusz ha már annyira ládáznak,kijöhetett volna már a sima carentan valami bagópénzért,mint annó a Nuketown 2049,vagy akár free szilveszteri ajándékként,ha a winter ugrott.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Land #2751 üzenetére

    Kár,hogy az embernek a hónalja kivan a cod4-től már...megy ott sokminden egyébként,de jobbára csak csaló és profi van.Főleghogy nem is Steam-köteles és generálható key+felmegy az ember 1 boost szeróra,és kész az lvl55.
    Már nincs túl nagy élvezeti értéke.Marhulni jó,mert még olyan fura madár is van,mint a 64! fős HC DOM szeró.Kicsitsedurva... :DDD De kár komolyságot keresni.Akkor már inkább WWből a cod5,vagy BO1,ami még szerós.A cod2-t is tettem fel a WWII előtt,bemelegítésnek,hát az egy kvarcjátékszint a mai világban,mobilon komolyabb gémek vannak. :(

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Land #2754 üzenetére

    Én már a nevekre se emlékszem onnan...igaz a régi PH-s gárda jórésze is vagy kuka lett többszáz nap offline-vel vagy már tök más név,stb...én inkább nézek már azokra az időkre,mint egy letűnt korszakra a Ghosts előtt,amit már nem jó bolygatni.
    A BO-részeket,MW3-at,stb viszont sajnálom már.Még az AW-t is.Bár ez utóbbit már azért,mert egyszerűen nem csúcsidőben tényleg csak 2-3 brigádnyi ember tolta a HC DOM-ot,ismertük egymást.A mostani is ilyen lesz/már most is pl.éjjel későn.A régi klánosdi,haverosdi nem jön vissza.Az emberek ideje se olyan,tervezhető időpont,legalább 2 óra,hogy értelme legyen...
    Az AW-nál még csapatozgattam,nem PH kör.De kikopott az is,időhiány,aszinkron,stb.Már a FB anyacsoport is megszűnt,pedig egy nagyobb,LAN-on is nyomuló brigád volt :(

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Land #2792 üzenetére

    Szedd össze a focilabdát(secret cucc,de 2 ugrás a főtéren a romoknál),vegyél fel valami jobb(SZINES,ritka) ruhát,a legegyedibb fegyófestésed(minél harsányabb)vagy egyedibb sisak vagy csajos FEHÉR csini fej,sisaktalan,guggolj be a közepébe és idle... :DDD Szopópóz rulez :DDD Ha épp ráérsz.Budi,cigi,kaja,stb...
    Plusz én nyitogatok párat,ha tömeg van,üresbe nem pazarlom,van kialakult szett játszani már.
    A commend is jó,csak spammelni kell és elkezdeni,ha sokan vannak.
    Plusz extra produkció,hogy be lehet tenni az N és az M gombokra jóféle(asszem a 2. és 3.-at tolja el)örömködéseket,én húzom a népet,örömködés meg lesújtó legyintés van,lehet véleményezni,ki mit nyitott épp.De a többit is lehet néha elnyomogatni.Akkor commendelnek.

    De egyébként szerintem kamu,hogy a social rangtól függne a láda,mert akkor exponenciálisan menne,egyre több embernek tetszik,hogy egyre jobbat nyitsz.Avagy nincs igazi érezhető plusz.Én pl.régebben,kis szinten is tök jókat nyitottam.Csomó minden megvan,simán nem engedek a csábításnak,hogy jajj 2 sz@r láda után a 3.majd fullon lesz.És ez is lehet csak placebo.Az biztos,hogy nincs központosítva a nyitás,nincs olyan,hogy hopp,és akkor hirtelen mindenki Epiceket kap egy pillanatban.Sőt az se,hogy minél több kacat van,annál inkább mostmár ad valamit,vagy olyat,ami nincs.Volt már 3 epic-es ládám olyan,hogy mind duplicate volt.És kacatból is jön még sok,ami hiányzik.
    Lehet kár is mögélátni bármit,sima random hosszabb távon.
    Pedig nekem is volt,hogy 15 körre egyetlen láda jött,nagy szerényen benyitottam a sorozatozók közé az egykémet,és fullos vegyesnyelvű anyázásba+commendbe torkollott.Mégse hiszem,hogy számít,egy láda milyen nehezen jött,vagy hogy a többiek pénzért is csak kacatot nyitottak akkor.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DrTechnoid #2791 üzenetére

    Csak az aktuális playlistet tölti le,ha változik...játékmódok,azok beállításai,fegyótulajdonságok,ilyesmik,duplaxp-k,egyéb adatok.
    Egyébként bosszantó,persze.Játszana az ember 1-2 gyors kört,és tökölni kell restarttal.
    Azért HDD-n ez a szar összességében töltöget annyit,mint amennyit játszani lehet,HQ-s k...ögölés,körvégi sz@rok elnyomkodása...
    Azért egy cod4 más,ahol 15mp és húzza az ember a ravaszt,meg a kör után rögtön jön a kövi,ha olyan a szeró beállítás,aki mókolna meg örömködne,húzzon ki a menübe.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz JossZombie #2817 üzenetére

    Duelist Basic training kell hozzá.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz steele80 #2903 üzenetére

    Nekem minden OK,leszámítva,hogy a Steamre jött update olyan,hogy csak a csatlakozás a steam fiókhoz volt kint,DE szépen letöltötte az ápdéteket,és ebből kijönni nem is lehetett csak gép restarttal.Szóval a Steam frissítés se tökély mindig,igaz bétás vagyok.Még az is lehet,hogy a Steam is ludas ebben a hibában most/megpróbáltak ők is valamit kiadni rá.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SI #2951 üzenetére

    Dede,jó az nagyonis...attól,mert másabb ott...és mert annó a gyengébb konzolokon nehezen volt megvalósítható(PS1-en még be kellett tölteni általában az egész pályát,mert audiotrackról szólt a zene,DE volt már rá több exkluzív FPS is!),lényegében semmi indoklás nincs.Olyan ez,hogy telóra nem való oprendszer,csak mert azt egerezésre tervezték.
    Másabb.De igazából azok mondják,hogy nem való,akik nem is próbálták hosszú távon.
    Nekem a mai napig a legmeghatározóbb mint élmény az x360as cod3-korszakom,csak második a PC-s cod4-es klánosdi.
    Mondjuk már azt,hogy másabb konzolon és kész,minden vita nélkül... :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bib #2999 üzenetére

    A gazdinak seperc,barátinak közepes(azért kapsz share package medált,nomeg HC-n le is durrantanak a csapattársak,ha jót kapsz),az ellenfél lassan,ő kap hijacker medált,meg ugye ő is a cuccodat.
    Sajna a régebbi részekkel ellentétben nem lehet csapdává tenni az ellenfélnek,jó helyre kell nyitni.HC-n nem öl csapattársat a leeső láda a régiekkel eltérően.
    Cserébe olyan lassan jön és feltűnő,hogy sokszor nem is izélek pl.egy recon plane-en...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák