Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    Nem tudom érdekel-e valakit, de azért leírom én is az első tapasztalataimat.

    Hangélmény borzalmasan nulla, 90-es években igényesebb hangeffektek voltak.
    Lépteket semmilyen szinten nem lehet hallani.

    Nagyon nagy hátrány amíg a fegyvered nincs kimaxolva, nem az a gond hogy nagyon szór, lassú vagy bármi ilyesmi, egyszerűen fele annyit sebez, mint egy felhúzott fegyver. Ha rám lő az ellenfél is, akkor soha nem tudom megnyerni a csatát. Én 2, max 3 lövés vagyok, alap fegyverrel 4-5. (Ez nem hamarabb lövök, később halok, mindenki más chater szintű sírás, tényleg így van.) Erre egy megoldás lehet a HC mód.

    Ami viszont a legjobban idegesít, hogy CoD 5 után újra behozták a kutya killstreaket...Legidegesítőbb dolog volt abban a játékban is, itt sikerült tenniük rá még egy lapáttal, mert szó szerint többet kell belelőni egy kutyába, mint egy ellenfélbe...

    ~6 óra játék alatt hát nem sok pályával találkoztam ami szimpatikus, valahogy nagyon nem tetszik, vagy csak nagyon más, mint eddigi tapasztalatok és még nem találom fel magam rajta.

    Kör végén ezt az MVP szavazásos bohóckodást kicsit gyorsabbra is vehették volna, idegölő lesz hosszútávon minden kör végén erre várni.

    Ettől függetlenül nem bántam meg a vásárlást, Warzone fegyverhúzáshoz, zombizáshoz jó lesz, meg amúgy is CW-t nem vettem meg, és jól esik hogy nulláról kell felépíteni újra valamit, új ingerek, új fegyverek, fejlődések...stb.

Új hozzászólás Aktív témák