Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz D@niel #1485 üzenetére

    Kn pedig rohadt erős és alacsony a TTK, 1 headshottal 40 méterig 287ms, ami a legjobb az AR és SMG-k között. Fejre kell célozni és meg kell tanulni kontrollálni a horizontális recoilt. Én kb 2 hónapig használtam exkluzívan, most a szünetem után inkább QQ9-es lettem mert irtózatosan fun használni lightweight és quickfix kombóval agresszív közelharcosként. Mostanában tesztelgetem az új AR-t is, még nem játszottam vele sokat de nagyon darál.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • nitro16

    senior tag

    válasz D@niel #1485 üzenetére

    Na, azért elég jól nyomom kn-nal nem? ;]

    +Többiek

    Én kn44,cordite meg ak117 indőnként és ennyi, Ebből kn 85%-ban.

    A mozgásos dologra vissza térve pedig kevés ujjal is lehet jól játszani. Én 2 ujjal simán tudom hozni a 4 ujjas embereket de többször van, hogy még a 5-6 ujjas ipadest is. Volt már többször, hogy 40k+ os rankedesekkel játszottam, és igen oké, hogy mozgásban jobb volt, de én meg számítottam ezekre a mozgásos trükkökre/ jó a reakció időm/ és nagyon jól tudok célozni. Ezáltal ezek a mozgás elönyők kiküszöbölhetőek valamilyen szinten.

    Nyílván aki ipades és több ujjal nyomja az mozgásban előnybe van, ezt elismerem én is. Meg mozgásnál is mennyire használja ezeket mert itt is van több szint. Pl: olyat mint amikor RYE bepörög és folyamat így tolja azt még a topos játékosok is alig lövik le. Szóval nem olyan egyszerű ezt besorolni mert vannak nagyon durván játszó playerek.

    Így 1 hónap ranked kihagyás utána játszottam, tegnap pár meccset. Ahhoz képest mennyi kimaradt simán jöt a min 2,5 k/d arány. Ami még mindig felháborított, az a sok gyökér akik rankedbe legend szinten kilépkednek folyamat, szinte nem is volt match ahol 1-2 ember ne lépet volna ki. Persze dobbálta folyamat az sd-t... Másik meg az új hiba, amikor így zoomol egyet a játék úgy, hogy nem nyomsz semmit. Hát mondom kabaré az egész.

    A mostani frissitésbe lévő fegyver személyre szabási rendszer is érdekes lesz. Persze jól néz ki meg, mekkora szabadság érzetet ad, hogy olyanra szabod a fegyvered amilyenre akarod, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ezzel nagyon el lesz baszva a játék. De kiváncsi leszek, mit gurítanak, meg persze milyen hibákkal kell megint/még mindig küszködni, mert valahogy a tartalom mindig bővül de a hibákat nem sikerül úgy/vagy sehogy javítani....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák