Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Rony949 #330 üzenetére

    Nem tudom, hogy te nézted-e egyáltalán ezt a leak gameplay-t vagy nem, de nekem olyan gyorsan összetákoltnak tűnik az egész multi és ez már számottevően nem fog változni, szóval nagyjából erre lehet majd számitani. A karakter mozgása a jelenlegi codhoz képest szerintem nagyon gagyi, olyan mintha lebegne az egész karakter, mintha nem lenne súlya. A hangokról meg ne is beszéljünk és lehet mondani azt, hogy 480p stb, de nem hiszem, hogy nagyon sokat változna ez a béta idejére. Én nem fikázni akarom vagy ilyesmi, mert imádom a codot de elvárom, hogy legalább egy MW szintet hozzanak már, de ez meg se közeliti.

    Én jelen esetben a multi részére értem a dolgot! A story része ahogy az mindig is szokott lenni most is jó lesz és az egy fokkal jobban is fog kinézni valószinűleg ez azért a trailerből is kiderült már.

    Maradjunk annyiba én leszek olyan elfogult és nem ülök fel a hype vonatra, mint Oriic. Én ott voltam élőbe, mikor megvette a játékot (shut up and take my money) együtt csináltuk a cold war küldetést warzone-ben ő előre megvette a játékot, aztán lehet később majd megbánja, de ez már a jövő zenéje persze ne legyen igy, de én azért kivárok :B ;]

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák