Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz shotika #1361 üzenetére

    Utolsó bekezdésre . Senki nem feltüntetni akarta hanem kész tényként kezelte és ezt sokan hosszan ki is fejtetették amire a ti válaszotok az volt , hogy ez ilyen és nálam szépen fut , meg szerintem jól néz ki és különben is bla bla ez a nevetséges , meg ez az erőlködés ami megy miatta . Megy itt ez a mesterségesen generált üljünk fel a hyp vonatra + próbálják-ták áttolni az embereket a másik topikbol ide , mert ez nem pörög . Amúgy is ez az oda vissza adok kapok már le lett zárva pár hete a béta után a topikgazda kérésére , szóval nem is értem minek ismét előhozni megint. :F

    Stilo18 : Keress vissza pár napja valaki linkelte azt az infómorzsát amit kiadtak ,de gyakorlatilag nem tud senki semmit :DDD Pedig nem lenne rossz tudni , hogy lesz e úh wz map vagy ez a cw hangulat hogyan változtatja meg a mapot stb .A legjobb szerintem az lenne , ha a jelenlegi WZ map mellé kiadnának egy másik a cold war hangulatát idéző pályát , más járművekkel és körítéssel . Az hatalmas lenne .

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák