Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovag05

    aktív tag

    válasz zalman90 #24993 üzenetére

    Demo-ra mióta bannolnak, ha nem CB meccs az, amin játszottak? Csak mert GV-n is volt, hogy belinkeltek egy emberkéről 2 db demo-t,meg a GUID-ját, és csak annyi válasz jött, hogy demo-ra nem bannolnak...

    #24989) Rübe: a számok törvénye. :) Ha én most 1000 CB meccsen 100 csalóval találkozok, de 100 ESL meccsen meg 10el, akkor is ugyanaz arányaiban. UAC2 meg semmit nem ér, arra jó, hogy megegye az am se erős gépemet... ugyanannyi nyomja ott is, max nem a pb álló pub wh-val... csak egy jó kifogás, hogy UAC2vel tuti nem csalnak... dehogynem.

    OCSI-PC PROMOD: na ez meg egy igazi fos szerver, már vagy 25x bannoltak le. Aranyosak. :U

    [ Szerkesztve ]

    So many demons, so little time...

  • Undoroid

    őstag

    válasz zalman90 #24993 üzenetére

    Szia!

    Nem szeretném továbbküldeni a demo-t,mert előbb-utóbb kiszivárogna a csaló oldala...Eddig két néven láttam!Első alkalommal kb. 1,5éve...azóta többször is láttam és volt egy alkalom,hogy még a szerver Adminja sem tudta kickelni/bannolni!Valami spéci hack-et használ!Az említett demo-ban is látszik,hogy olyan helyeken lő át,hogy az valami hihetetlen! :Y

    * * *

    pr1mzejEE!

    Nincs mit!Nézd meg,mert ilyet nem mindennap látni...szerencsére! :K

    * * *

    lovag05!

    Szia!

    Nem CB-meccs volt,hanem egy egyszerű public...Nagyon félre értettél!Ezt Én @nyázás helyett szoktam csinálni.Rögzítek egy 'szép' demót a csaló tevékenységéről és mellé teszem a GUID-ját is,majd küldöm is az aktuális szerver Adminjának!Ő majd dönt a csaló (?) sorsáról!A játék alatti @nyázással/noob-ozással úgysem megyünk semmire,ezért választottam ezt a módját a csalók eltávolításának!Ennek legalább van valami értelme... :K

    * * *

    Elnézést a hosszú postom miatt!

    https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés