Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Wave 58... ahol már 3 fegyvernyi ammo sem elég. :DDD

    Rendesen lesz*pattak ezzel a fegyver presztizselős trófeával.
    A lényege, hogy maxolj ki 25 fegyvert zombi módban. Na már most... a falakról legfeljebb 21-et tudsz megvenni. Tehát 4-et úgy kell kiládázni*. Egy run alatt szinte lehetetlen megcsinálni ugyanis wave 40 felett már az adott fegyver összes lőszere sem elég, hogy mindenkit megölj. (A falról megvehető fegyverekhez folyamatosan tudsz ammot venni ugyanonnan, tehát azokkal ilyen probléma nincs) Kb..4 wave-nként kapsz max ammo powerup-ot. Szóval még a jobb fegyvereket is legalább 2x meg kell találnod a ládában. És lehetőleg minél előbb mert sokra nem mész vele, ha wave 30 környékén dobja ki. :/ Van olyan amit 11/16-os szintre felhúztam...egyszer kéne még megszereznem, de már egy hete nem dobta ki a játék.
    Egy fegyver (a jobbak közül) kb. 2-3 óra.

    P-sz-v szabad vagyok. Annyira...de annyira tudnék imádni egy dupla xp-t zombiban, hogy hjajj...

    Igazából úgy állok most vele, hogy
    1: jól, mert 12 már megvan a 25-ből. Tehát közel a fele.
    2: jól, mert minimum 4 ládás fegyvert kell felhúzni, én pedig már 5-öt megcsináltam. Ergo nem kéne többet ládáznom ha nem akarok.
    3: sz*rul mert a legjobb fegyverek már megvannak és kb a pisztolyok meg a sniperek maradtak vissza, amik kb fabatkát sem érnek.

    *láda: Mistery box: Egy láda, ami 950 pont-ért cserébe ad egy random fegyvert neked.

    Úccsó trófeám/achim a platihoz. Igazából egy csecsemő is megcsinálná csak k*rva sok idő. :(((

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák