Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz kisza25 #13877 üzenetére

    Nekem lemezről durva nagy mennyiséget akar feltelepíteni... 36GB körül, míg netről beéri a 16GB-vel...
    Mikor megvettem én is arról akartam telepíteni, és mivel 60GB-s vinyó van a notimban mindent letisztogatva épp felfért. Aztán mikor föltelepült érdekes módon 16GB körül beérte. De időben nem leszel sokkal előrébb (normális nethez viszonyítva persze) mivel a konverziók miatt nem lesz egy gyors folyamat. Nekem is eltartott jó pár órát.
    Nálam simán ment, lemez betesz, aztán automatikus indítás és már indult is, csak egy a dupla helyfoglalás nem egyszerű...

    Csalókra én immunis vagyok, sose szoktak érdekelni, maximum a nagyon durva idegesít, ha mondjuk végigrohan ezerrel a pályán és lekésel mindenkit, de ilyennel nem igen szoktam találkozni, az, meg hogy ki aimozik vagy wh-zik, az nem izgat. Skilles játékosok úgyis ismerik már x idő alatt a kemphelyeket és alapból "odafordulnak" hátha van ott valaki.

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák