Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Fire/SOUL/CD #767 üzenetére

    Mégis mi mást váhatnál azoktól, akiknek segítesz megírni programokat helyettük - hogy később mondjuk egy az egyben bevigyék a te megoldásodat, miközben ők nem érték el azt a szintet, hogy megírjanak maguktól ilyet -, minthogy lelkendezzenek, hogy milyen jó arc vagy te és milyen jó, amit csinálsz.
    Engem nem zavar, azt csinálsz, amit akarsz, de hogy helyesen teszed-e, hogy kérdés nélkül full megoldásokat prezentálsz, azt erősen kétlem. A szakmai témától kb. oda jutott a topik, hogy jönnek a nullhsz-es tagok feladatleírással, te meg beírod nekik a megoldást. Ettől még a büdös életben nem fog tudni magától egy programot megírni véleményem szerint, de te lehet, hogy hozzásegíted ahhoz, hogy egy tárgyon átvergődjön valahogyan, amiről lövése nem sok, de majd verheti a mellét az info diplomájára.

    szerintem is többet ér megírni egy progit, mintha nem válaszolna rá esetleg senki
    Ezzel kb. egyet tudok érteni, viszont nem hiszem, hogy ez volna a normális út. Eleve a kérdezőt eléggé pofátlannak tartom, aki bedob egy feladatleírást, hozzá se tud kezdeni, nincs kérdése, csak valami megoldást vár. A cél nem az kéne legyen, hogy a te megoldásoddal átjuttatod őket, hanem hogy eljussanak olyan szintre, amivel meg tudnak felelni a tárgyi követelményeknek, maguktól is képesek megírni, amit kell. Ehhez pedig részükről sok kitartás, szorgalom és tanulás kell, és el kell jutniuk legalább arra a szintre, hogy kérdezni tudjanak. De mint mondtam, azt csinálsz, amit jónak látsz, ez az én véleményem.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák