Új hozzászólás Aktív témák

  • Daneeka

    senior tag

    válasz amargo #449 üzenetére

    Na sorban:

    -A VisualStudioban tökéletesen működő (mármint ezen a picsányi szinten, hogy "add meg a számot-összeadja-hurrá") kódsort számtekterem gépéről átkopizva sajátomba és DevC-be bemásolva kapok egy 10ed másodpercre felvillanó ablakot. (Tovább vizualizálva, ugyanaz a kódsor ami VS-ben feldob nekem egy kérdést meg beírhatok egy számot annak a kódsornak csak felvillan az ablaka DevC-ben) Ezt nem nevezném tökéletes működésnek.

    -Na nézzük. Van egy legit Vistám meg MSDNAA-ról leszedett három legális VS-em. Lehet szarul fogalmaztam meg de sikerült telepíteni minden VS-t. Elején custom összetevőkkel, a reinstall után már defaulton. Rendszergazdai jogaim vannak a gépen. Elindítom VS-t. File--New--Project--VisualC++-Win32 Cons. App.(mindent kipróbáltam)-Név megad(mindent kipróbáltam)-Location(mindent kipróbáltam) OK. 2008Pro/Express kivágja a legalsó sorba, hogy "Creating project ...név...project creation failed." A 2003 meg valami hasonló dumát kivág ablakba de ő még a ...VS.Wizard.... szöveget is belefoglalja.
    Ezek ápdétet kaptak, a 2008 Sp1et, Windows is ápdét. Semmi. ReInstall. Semmi. Akkor 2003 helyett jött a 2008Pro. Ugyanezt végigjátszottam, hiba maradt. Jött a 2008 Express. Szintén szar.
    Feladtam, jött a DevC. Erre meg a proggyakon VS 2003-ban működő kódok átmásolva csak felvillannak DevC-ben. Fizikailag előttem volt a laptop DevC-vel és a egyetemi gép VS-e tehát nem lehet, hogy szarul másoltam a kódot.

    A programozás bukás szelét érzem :U

Új hozzászólás Aktív témák