Új hozzászólás Aktív témák

  • xXxPongi

    tag

    válasz headhunter #2362 üzenetére

    az volt a válaszuk amit írtam. Azt nem kérdeztem, hogy friss szerződést meddig lehet felmondani, van e próba időszak...
    Részemről nem erre szerződtem velük: nem volt feltüntetve a minimum a szerződésen
    Arról nem is beszélve, hogy ha minimumról beszélünk akkor egy mérésnél miért a maximumot tekintik? :DDD
    Merthogy a letöltés sosem állandó. Attól, hogy felugrott az általuk 480-ra belőtt korlát fölé (eddig mindenhol 512-t láttam minimumnak) az nem jelenti azt, hogy én annyival töltök. Csak mert egy grafikonon felcsúszik néha a letöltésem értéke az lóxar. 5percből fél percet töltök határ felett a maradék alatta van akkor miről beszélünk?

    Érthetőbben: a grafikonon felvett értékeim 480-8000 közé essen!
    Nehogy valaki most azt mondja, hogy a kiindulási pont mindig 0, mert azt tökön szúrom :DDD Nézzétek a mért köröket, mint a forma1-ben :) (csak az aktív időszakot vizsgáljuk)

    Nekem 2-3 hetet mondtak hibajavításra. Kérek mindenkit akit zavar a dolog, hogy érdeklődjön ő is. Látszódjon az elégedetlenség és lássuk, hogy mindenki ugyanazt a választ kapja e :DDD
    Most küldtem nekik egy újabb levelet.

    Amúgy meglévő szerződést úgy tudsz felmondani, hogy kifizeted a hűségnyilatkozatból hátralévő időszak havi díjait, vagy minimum 4 hónapot. (ez sem rossz) :DDD

    Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

Új hozzászólás Aktív témák