Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz MurdR #28045 üzenetére

    Saját tapasztalat alapján feltételeztem, hogy a szerelvényben történt a dolog.

    Itt mondjuk értelemszerű lenne, hogy jobbra tart mindenki, és akkor nem az lenne, hogy az egyik irány elfoglalja a hely 3/4-ét a másik irány meg nem halad. Legalább egy felfestést tehetnének oda.

    @Petyyyyy: a mozgólépcsőtúrázók a másik halálom, érdekes módon csak lefelé tudnak sietni, felfelé már nem annyira sürgős, de OK, ez még olyan dolog, hogy elviselhető, ha nem akar leborítani a paraszt. Ha nagy táskával vagyok, van, hogy én sem engedem el egyszerűen azért mert nem tudom, nincs hova rakni a táskát IJ. De ha tudom, azért elősegítem a haladását, hadd menjen.

    Azt viszont hadd én döntsem el, hogy nekem mennyire és mikor sürgős felférni a szerelvényre. Ésszel kell közlekedni, másikat nem feltartani, és akkor nincs ilyen gond. Az átgondolatlan birka baromságból szokott lenni a konfliktus nem attól, hogy sok az ember. Sok ember is tud hatékonyan mozogni, ha mindenki tudja a feladatát.

    [ Szerkesztve ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz MurdR #28045 üzenetére

    re:szerk: igen félreértés volt részben :)

    mozgólépcsőn lökdösődéssel is egyetértek, párszor már gondolkodtam rajta, hogy aláakasztok valamelyik parasztnak, amelyik nem bír magával, de aztán győzött a józan ész.

    (#28048) MurdR: annyi csecse felület van az állomásokon... lehetne indítani egy tájékoztató plakátkampányt amiben az alap dolgokat elmagyarázzák a parasztnak, mint ahogy a mozgólépcsőre vonatkozó szabályok ki vannak rakva, csak elmagyarázva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák