Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • azigazforest

    tag

    válasz Agyzuzo #1546 üzenetére

    OK, de már ne is haragudj, te egy nyilvánvalóan hozzá nem értő önjelölt zseni vagy, akiről még az sem derült ki mitől ekkora az arca. HOnnan a csudából ismernéd a Brokernet működését ügyeit, ha soha sem csináltad?

    Ne haragudj, már most bocsánatot kérek, egyáltalán nem ezt gondolom rólad, nem haragszom rád, értékeltem és becsültem mindig is a véleményedet, szakmailag is elismerlek, ezt tudod. Utóbbi hsz-eid azonban nélkülözik a korábbi tárgyilagos higgadtságodat. Valaki más ír helyetted?

    :DD Nem is rossz - kialakítasz egy szimpatikus karaktert és eladod! (mekkora üzlet) :DD

    Szóval bocs még egyszer, csak provokáció volt. :R

    Az INDEX-nél nem arról van szó hogy valaki negatív dolgot mondott a Brokernetről, hanem hogy elmérgesedett a vita és ez a hozzáállásnak köszönhető. Az hogy egy elmérgesedett vitában ki hogy reagál, az már a háború komolyságától függ és nem kell rajta csodálkozni. Ott már nem az a lényeg hogy visszalőttek, hanem hogy valaki elkezdte a lövöldözést. Nem érezzük tényleg a kritika és a rágalmazás közti különbséget?

    "Kritika: magyar néven bírálat, valamely művészi alkotás (könyv, festmény, szobor, zenemű) tulajdonságainak, kiválóságainak és hibáinak megállapítása." Tolnai Nagylexikon

    "Rágalom (héb. lósón horó, vulg. losen hore, a. m. gonosz nyelv), a Bibliában, Talmudban és a rabbinikus irodalomban megbélyegzett bűn, mely iránt valamennyi irat kihangsúlyozott averziót mutat. A R. fogalmi körébe tartozik minden maliciózus vagy igaztalan vád, állítás, melynek az a célja, hogy embertársaink jó hírnevét beszennyezze alap nélkül, továbbá a könnyelmű fecsegés, mely végül is R. lesz. A rágalmat már a mózesi könyvek eltiltják" Magyar Zsidólexikon

    "A rágalom ellen általában igen nehéz, gyakran lehetetlen védekezni. Az igazságszolgáltatás malmai lassan, és nem is mindig hatékonyan őrölnek. A megrágalmazott - szegény - fut a becsülete után, és igyekszik bizonygatni: amit mondtak, írtak róla, az nem is igaz. Elég ritkán esik meg, hogy egy súlyos rágalmat gyorsan és egyszerűen lehet cáfolni. Eddig azt hittem, hogy minden, az igazságot szerető becsületes embernek örömet szerez az, ha egy ártó szándékú, aljas hazugság napnál világosabban lelepleződik." innen

    Találtam egy jó oldalt a rágalmazóknak, néhány hsz inkább oda illene. Ahogy látom, biztosítás témában már sokan keresnek, de senki nem írt cikket.

Aktív témák

Hirdetés