Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BomiBoogie #5710 üzenetére

    Egyébként ezt még nem próbáltam...viszont gondolom olyan jó nem lehet,ha a kutya se játssza,rengeteget coopozok,de még másnál se futottam bele,hogy ott tolná.Gondolom oka van...mert bossozni sze sokan bossoznak publicon,álalában kalandok mennek,ok,persze boss környékén járva illendőségből bekopogás némi lootra :D De még az sincs,mint a BL1-ben,hogy a fullosok nagy része Crawmerax+armory és kész,itt meglepően sokan mellékküldiznek UVHM 61-en is.Igaz annyi morci,hogy a játék utolsó negyedét tolja mindenki,és azért már picit unalamas az a kábé 20küldi,ami online pörög...már rutinból nyomja az ember :DDD
    Kár,hogy a lootot nem úgy módosították,hogy narancs fegyók is esegessenek mindenfelé.Csomót toltam az UVHM-et,de pearl 1 esett valami bosstól,narancs pedig EGY SEM,viszont a világos/sötétlila holmikkal meg Dunát lehet rekeszteni...annyira nem néztem utána,de gondolom,nem csak a neves fegyók vannak narancsok...ígyis látni a töltőképernyőn olyan holmikat,amiket még a tyúbon se láttam,pedig elég sok videót nézek,ilyen complete legendary-kat is,de pár holmiról még mindig nem is sejtem,mi a fene lehet.

    Más:elektromos SMG-ből vajon mi a leggyorsabb fire rate-jú?Avagy mit a jó elektromosra kihegyezett Mechromancerhez?Olyan holmi kéne,ami elektromos elementállal sebez marhasokat...a BL1-ben is szerettem az árammal játszani :D Gránátból pl.remekül hat és néz ki a homing quasar és a homing storm front elektromosból,fegyóból kéne valami "rázós" :D Mivel a Bee megtolja a sebzést,inkább fire rate és méginkább elementál sebzés+esély kéne valami kemény.Nagyotpukkanó(critical) elektromos pontos pisztoly tippnek is örülnék... :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák