Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz oriic #5394 üzenetére

    ezeket az időremenős küldetéseket nem szeretem, mert úútálok kapkodni, ha stresszelni szeretnék, arra van elég boss, meg fő boss... :)
    általában egyedül, de osztott képernyőn játszom. az időmérős történeteknél először felfedezem, hogy hova is kell menni, és ott mit kell csinálni, és ha nem megy elsőre, akkor mielőtt az egyik kari fölvenné a küldetést, a másikkal odamegyek ahol az első dolgot föl kell venni, ki kell nyitni stb...ezzel gyorsabban túl vagyok ezeken a küldiken. és igen, nem az igazi így a játékélmény, de én meg nem szeretem ezeket az időmérős témákat :N
    viszont nem vagyok egy rohangálós típus, azért is vagyok ritkán a live-on, mert elegem lett abból, hogy mire odamotoszkálok a feladathoz, a "vendégek" már le is adták, és már egy másik felé rohannak, én meg kapkodom a fejem... :(
    az osztott képernyőnek meg az is az előnye, hogy két karit fejleszthetsz egyszerre, azok a megfelelő class mod-dal erősíthetik is egymást, ami jól jön, hiszen osztott képernyőnél több az ellenfél is..

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák