Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz lajafix #1592 üzenetére

    Én áttoltam júniusra az államvizsgát meg a szakdogát. 4 projekten dolgozom párhuzamosan, mindenki engem zaklat, lassan a kimerülés határán vagyok :(
    30 oldal kész a szakdolimból, de nincs kedvem a végét összecsapni, inkább lazítás, és június.

    az a baj, hogy ha nem használod a diplomához vezető úton felszedett tudást, akkor a papír elértéktelenedik

    Én sem használok semmit sem abból, amit infósként tanultam a KAndó/BMF-NIKen, sokkal jobban abból, amit önálló projektként csináltam , de ha nem lenne infós diplomám, pár helyen nem dolgozhatam volna :U

    Több diplomás emberrel is bezséltem, köztük villamosmérnökökkel is, sokan analízis, matek órán integráltak csak, azóta nem és nem vagy alig használják a főiskolán, egyetemen tanultakat, sokkal jobban megmaradt az évek során tapasztalati úton megszerzett tudásuk, mint az, amit ott tanítottak nekik.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák