Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sfi

    tag

    válasz PapaMaci #867 üzenetére

    Na nálam folytatódott a Plantronics vs. Jabra horror.
    Mint írtam, visszavittem a boltba az M70-et. Mivel kiderült, hogy az M90 egy csillogós kasztniba rakott M70, és ugyanolyan szar a hangom vele, mint a kistesójával, ezért elhoztam a Jabra Talk-ot.
    Na ezzel tökéletes volt a hang oda vissza, viszont egy ergonómiai katasztrófa. A szilikon füldugó valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem egy teljes hurokkal rendelkezik, csak egy féllel, egy ilyen kampó-szerű nyúlvánnyal, ami elenyésző mértékben feszít a fülben, ezért kisebb fejmozdításra is kiesik. A műanyag kampó meg olyan kicsi, hogy csak egy hobbit tudná használni. Erre jön még az a mérnöki remekmű, hogy a fülihali felső harmada egy hatalmas szuperérzékeny gomb. Gyakorlatilag lehetetlen úgy megfogni a ketyerét, hogy ne nyomd be azonnal a gombot, zsebre rakás elképzelhetetlen. A belső oldalán két óriás led van, amelyek azonnal eszeveszett villogásba kezdenek, ha bármit csinálsz a telón. Egyszóval egy nap után sírva könyörögtem vissza a torzítós M70-et. Így legalább én tudom használni, igaz hogy mindenki gyűlöl, akivel beszélek telefonon.
    Ez egy kicsi bolt, ahol ebben az árfekvésben nincs több készülék, a srácok meg olyan rendesek, hogy nincs kedvem jobban kecmeckedni, úgyhogy feladtam.
    Lehet rendelek egy elavult Nokia bh-110-et, 3500-ért el lehet még csípni töltő nélküli példányt, azzal legalább lehet telefonálni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák