Keresés

Aktív témák

  • vgyuri

    őstag

    válasz John Brass #6951 üzenetére

    A 4.000 forint szerintem visszajár neked, ha lejár a kártya akkor a törvény/rendelet ezt írja elő.

    Blue Mobile-nak nincs mindenhonnan hívható telefonszáma?

  • prozodus

    őstag

    válasz John Brass #6964 üzenetére

    Vszleg azért írta, mert tisztában kéne lenni azzal, mi az, amiért a blue a felelős, és mi az, amiért az ügyfél.

    Mit jelent az, h júniusban huzamosabban? Hónapokig voltam külföldön, a júniust is beleértve, és amikor itthon jártam éppen, simán elintéztem, azóta is él a számom.

    Szóval továbbra sem értem, miért a blue tehet arról szted, h nem vetted magadnak a fáradságot, h június előtt, indulás előtt elintézzed.

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

  • McLaca

    őstag

    válasz John Brass #6964 üzenetére

    Azért írtam, hogy rájöjj, mennyire alaptalan a panaszkodás. Mellesleg link is volt a HSZ-emben és további infók, ergo segítség is, de nyilván csak annak lehet, aki hagyja. Az adategyeztetős számot pedig bármilyen telefonról fel lehet hívni. Maradjunk abban, hogy valami érthetetlen logikai következtetés okán meg sem próbáltad. Ezt azért merem nagy biztonsággal kijelenteni, mert most hívtam fel egy telenoros számról, és nem utasította el a hívást. Nem mellesleg most is én járok utána, akinek szüksége sincs rá... Bár ma már mindegy, szept. 30-ig lehetett megoldani.

    Fira: van ott valami "további mobilinternet csomagok" nevű link is (nem pontos a megfogalmazás, de nálam most nem jelenik meg aktív Bluenet L csomag miatt), oda kattintva megjelennek a régi S-M-L csomagok is. A menüben valószínűleg volt változás, de nem tudom most meghallgatni, mert az angol menüpont után csak halkan pattog, mintha végtelen ciklusba került volna, lassan 4. perce teljes némaság... De emlékeim szerint a 1777-en is először az új csomagokat sorolja, és ott is van további csomagok menü, azon belül vannak a régiek.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Aktív témák