Keresés

Aktív témák

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz klarkzone #6091 üzenetére

    A Domino Fix az 25 Ft-os csomag. Ahhoz, hogy 19/9 Ft legyen, kell a Domino Most. Ez utóbbi aktuálisan nyár közepéig elérhető. Persze eredetileg január végéig volt elérhető, de eddig hosszabbítgatták. A kérdés, hogy mikor lesz vége.
    A 10 kB-os számlázási egység elég elterjedt, nem csodálkoznék, ha a a blue egyenleg is így fogyna.

  • g0dl

    addikt

    válasz klarkzone #6091 üzenetére

    "E-szerint, ha jól értelmezem 10 percenként megnézi, hogy mennyit forgalmaztál, és kerekít. Persze a kerekítés felfelé történik (hát persze, mert az 2 az ugye tíz, eldobom az agyam...), hiszen a sok kicsi sokra megy... kicsi lopás nem lopás..."

    Ezt én is így értelmezem, ha jól tudom minden szolgáltatónál így van. Ettől persze "kicsi lopás nem lopás" jogos kritika, de szeretném felhívni a figyelmed, hogy (ugyancsak minden szolgáltatónál) a beszédet is percre kerekítve mérik, bizonyára nem azért, mert a másodperces mérés műszakilag kivitelezhetetlen lenne.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz klarkzone #6091 üzenetére

    "E-szerint, ha jól értelmezem 10 percenként megnézi, hogy mennyit forgalmaztál, és kerekít. Persze a kerekítés felfelé történik (hát persze, mert az 2 az ugye tíz, eldobom az agyam...), hiszen a sok kicsi sokra megy... kicsi lopás nem lopás...
    Szóval úgy éri meg netezni mobillal, hogy nyomod, aztán, ha hosszabb időre elrakod a telót kilövöd a mobilinternet kapcsolatot..."

    Aki GB-os csomagokat rendel, annak szívás, viszont kisebb csomagnál ha amúgy is spórolsz, tök mindegy. Ha belassítanak akkor még mindig 32kbps sebesség van, ami 4 KB/s sebességnek felel meg. Az előző havi időszakban is túlléptem a keretet, és legutóbb 50 MB-tal lőttem még fölé ;] Mivel korlátlanul túl lehet forgalmazni, bekaphatják... Jó, nyilván nem ezzel fogok youtubeozni meg torrentezni, de egy telefonnál bőven elég emaileket meg chatalkamazásokat szinkronizálni képekkel/kis fileokkal.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák