Új hozzászólás Aktív témák

  • Memora

    senior tag

    válasz sensor060 #568 üzenetére

    Szia, köszi az info-t! Ez a menü elveszik dolgot nem értem, nekem ugyanúgy működik az összes menü (a pop-upot is beleértve) a már átkódolt lemezeknél is, mint az eredetin. PC-n nézem őket.
    Direkt azért próbálgattam ezt a BD rebuilder-t, mert az egész lemezt akarom remuxolni, úgy, hogy minden megmaradjon, ami kell, beleértve a menüket is.
    A TS muxerrel csak a "stream" mappában lévő fő video-hoz nyúlnék hozzá, azt szerkeszteném, és visszatenném a szerkesztett videofile-t a helyére. Ez legalább egy lépésben tud remuxolni, nem csinál "workfiles" mappát. De félek, hogy ez esetben megzavarodik a menü...BD rebuilder talán kiszedi a már nem létező hivatkozásokat (vagy nem...)

    A h.264-el kapcsolatban igazából csak az érdekelne, hogy ha BD rebuilderrel remuxolok egy BD lemezt, akkor pontosan ugyanazt a minőségű videót, ugyanazt a képet kapom e vissza, nem történik e minőségromlás, ill. lesz e bármilyen eltérés, változás a forrás és a remuxolt video között? Ezért kérdeztem meg ezt a VC1 és h.264 dolgot, mert a BD-nél mindig a VC1 ugrik be, vagy az MPEG2, és társaik, a h.264 meg inkább az mkv-hez kötödik nálam.

    Az, hogy kompatibilis marad e asztali BD lejátszóval, az annyira nem érdekel, csak PC-n nézek BD-ket, úgyis ott van a TV-m és a PS3 mellet :D
    PS3-ban amúgy is nehéz lenne magyar feliratot hozzáadni a külföldi lemezekhez :DDD

    Próbáltam már a DVD fab-ot is, de ott nem nagyon jöttem rá, hogy kell kiszedni/betenni dolgokat...Ez a BD rebuilder jobban kézreáll nekem

    [ Szerkesztve ]

    Fancy quote placeholder

Új hozzászólás Aktív témák