Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xyvz2

    tag

    Sziasztok! S.O.S !

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. Vásároltam én is egy blitzwolf selfi botot a nyárra, hátha majd jól jön, gondoltam. Nagyon tetszik is, nagyon szuper, igazi minőségi darab...- LENNE ha tudnám használni. :W Ugyanis a következő problémám van. Letöltve, telepítve a blitzwolf app. eddig ok. Összekapcsolódik a telóval eddig is minden ok, zoomolás is ok, DE !!! ha megnyomom a fényképezés gombot átvált a telefon a beépített zenelejátszóra amit nem lehet, kikapcsolni, leállítani, beállítani letörölni a telóról, sem kikapcsolni nem tudom. Nem szeretném a telót rootolni,és nem is tudom hogy kell, hogy eltávolítsam a zenelejátszót, de sehogyan sem fényképez a bot..mindig átvált a zenelejátszó felületére :W ha kamerát váltok akkor is átvált zenelejátszóra... S.O.S !!! kérlek benneteket ha valakinek van valami 5lete segítsen...előre is köszönöm !!! :R :R :R

    U.I. a saját camera app,al is uezt csinálja, sőt bármilyen camera app-al is, átvált zenelejátszóra ha fényképezni szeretnék vagy kamerát váltani :O :O

    [ Szerkesztve ]

  • xyvz2

    tag

    válasz 206 cc #99 üzenetére

    Uhh IGAZ ...ne haragudj/atok teljesen igazad van. Elfelejtettem leírni. Ez egy blitzwolf mini monopod selfibot. A teló egy viszonylag ismeretlen teló (de nagyon nagyon jó !!!) Egy Allview X2 Xtreme 6" qhd-s, és android van rajta 5.1. Amúgy ennek a telefon nagyon szuper kamerája van, bármennyire is ismeretlen(de kérlek ne ezen vitatkozzatok majd..)...legalábbis 1.5 éve annak számított, azért tartottam meg. Találtam egy linket, ahol írnak róla hogy mit kell csinálni, vagyis kellene, csak a bibi hogy a telóban nincs ilyen a menüben..ezt kéne csinálni de nálam nincs...
    /436705_screenshot_2016-01-29-22-30-20_com_android_setting.thumb.jpg] :W :W :W ...úgyhogy más megoldás kéne hogy ki tudjam kapcsoljam le ez a k...tt zene lelátszót...

    sorry hogy béna vagyok a kép beillesztésnél(is)

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • xyvz2

    tag

    szóval mégy 1x... ezt kellene csinálnom aszem...vagy nem ?
    de nem lehet nálam...

    és utánna

    van ez a kép

    :F :F :F :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák