Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok!

    Asztali DVR-t szeretnék venni. Az elvárások:
    - 4 kamerát kezeljen
    - fel tudja venni csak a mozgást
    - távolról el lehessen érni
    - esetleg küldjön riasztast mondjuk e-mailben, de ez nem olyan fontos

    Szerintem ezek nem nagy igények, csak én nem értek hozzá, és szeretnék tanácsot kérni, hogy mit érdemes venni. Akár használt is szóba jöhet. Minél olcsóbb legyen. Egyébként van már egy elég régi DVR-em, de az istenért nem tudtam rávenni, hogy csak a mozgást vegye fel. A folyamatos felvételnek meg semmi értelmét nem látom. Nem fogok ott ülni órákig hogy végig pörgessem az elmult egy hét eseményeit... Egyébként beltérről van szó.

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék telepíteni valami olcsóbb kamerarendszert, Ali-ról néztem ki egy központi egységet hozzá, ezt:

    [link]

    Meg ehhez vennék első körben 1 kamerát, de Ali-n van 100 fajta kb, azt még nem tudom.

    Eddig itt járok.

    A cél most annyi, hogy egy kamerát kitennék az utca felé, hogy lássam ha jön valaki, a központi egységet a padlásra, 2 db hosszú (10m-es) HDMI kábellel (és egy Y elosztóval) rákötném 2 monitorra (ház + iroda), a monitorok egész nap mennének, és amikor csönget valaki, csak elég lenne oda nézni, hogy ki jött.

    Később vannak tervek az egész udvar bekamerázására, akár a szünetmentes üzemeltetésére is, akár távoli eléréssel...

    Nem jártam még nagyon utána, szívesen fogadok minden tanácsot.

    Amúgy nincs valami pörgősebb fórum vagy Facebook csoport? Nem találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák