Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sal Borghese

    csendes tag

    válasz Dragon3000 #44786 üzenetére

    Köszönöm, aki megértette a problémát illetve segíteni próbált. Még mindig várok ötleteket.
    Egyébként direkt meg volt vastagítva, hogy nem a Qbittel van problémám. Hiszen vissza olvastam. Csomó korábbi HSZ található a Qbit beállítások témában. Deluge valahogy mostoha gyerek valószínű azért mert alapvetően nem Win-re készült, bár van ilyen platformra változata. Kicsit úgy tűnik nekem is hogy ez a topik hangadó hozzászólói nem nyitottak más kliensekre. A topik címe nem ezt sugallja.
    Persze láttam szerencsére nyitott gondolkodású hozzászólókat is.
    Nekem Win10-re kellene jelenleg.

    A Deluge mögött is ahogy látom az oldalukon egy komoly fejlesztő csapat van, nem gondolom hogy rossz lenne. Az első 3 kliensbe mindenképpen beleférne véleményem szerint. (Qbit, Deluge, Transmission). Egyébként szerethetünk bizonyos klienseket. Ha nem tartom be az adott oldal szabályait könnyen az IRC találhatom magam. Bár az is igaz, hogy ha a HDB-n ezzel már nem kellene próbálkozni úgy se állítják vissza. Ez utóbbin szerencsére van Qbit.

    Az hogy a CG szar és dobjuk ki megjegyzés tényleg inkább a kabaréba való. :DD. Nem rossz oldal, aki nem a legfrissebb filmeket keresi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák