Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz #54715584 #3338 üzenetére

    Remote desktop segítségével.
    xp proff ba és a vista ultimate ben biztosan benne van.
    A win2003 meg alapból tudja fogadni,
    Az egész folyamatot, eleve távolról indítod, és így a későbbiekben, mikor belépsz, akkor nem egy új folyamatot indít, hanem az elözőt folytatja.
    Miutan feltetted a win2003 at és létrehoztad a felhasználót, mert ugye nem administrator jogosultásggal fut, ill. majdnem, de mégsem.
    c: ra vonatkoztatva, mint egy sima user, a többire ahova dolgozik az utorrent oda meg teljes elérés.
    Megfelel a beépített tüzfal, nem kell + progival terhelni a rendszert, és vírusírtó sem kell rá, hiszen a korlátozott user esetében nem igen tud semmi sem bajt okozni, annál is inkább , mert ugye nem ott futtatod le a játékot vagy akármit, miután leszedted.
    A csoportházirend szerkesztő lesz a barátod, mert egy pár serverre vonatkozó tulajdonságot ki kell nyirni belőle, ill. nem kell, csak célszerű, ilyenek az auditálás, a kulönbőző események logolása, ezek is mind terhelik a rendszert feleslegesen.
    És a shutdown event trackert is kilöttem, eztán már úgy indul mint egy megszokott asztali gép.
    Ctrl ald + del -t boot után letiltottam, de távolról amúgy sem kéri.

    Normál asztali gépként is lehet a win2003 at használni, amennyiben a vga t, és a hangot sikerül rendesen beuzemelni.
    Vga esetében ugye legyen teljes a 3d támogatás, és a hang is menjen, ezel alapnak tünnek, de mégis oda kell figyelni, mert a servereken ritkán szoktak játszani, nem is mindegyik vga t lehet feléleszteni, én az enyémet pl nem tudtam.
    3d alkalmazások nem müködtek.
    HA ezek mind megvannak, akkor egy atomstabil rendszert lehet építeni, és el lehet felejteni a rendszere reinstalokat, szinte agyonverhetetlen.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák