Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Cs1csó #22652 üzenetére

    3-assal semmi probléma nem volt eddig. meg most sincs. olyan hihetetlen seed sincs, 1 megabitre van a feltöltés korlátozva, meg nem is kapkodtak az anyagok után sem már, letöltés közben. szórakoztam cache-ekkel, de random bentragad letöltés után a 4-es, elakadtban, 100% de nem vált seed-be, elakadt, fekete nyilacska marad, meg az oldalon is letöltésben marad.
    mondjuk annyi van, hogy fut a perfectdisk a háttérben az optiwrite fícsörével, meg azért a pdengine.exéje is folyamatosan látszik, hogy ad a procira terhelést, letöltés mellett nagyobbat, lehet erre érzékenyebb a 4-es. és lehet, a letöltési sebességet is befolyásolja, de inkább jöjjön 30 megabittel lassabban és legyen kevésbé töredezett a vinyó, engem végképp nem zavar. időnként nyomok egy anélizét neki és a most defragmented file-okra ráengedem, amiket kilistáz.

    ha meg úgy alakult, hogy nézni akarom gyorsan, akkor letöltés sorrendben, első és utolsó bejelölése és kb. 1 perc letöltés után már bele lehetett kezdeni 40 megabit mellett is, hogy még jött lefele és már néztem.

    az előző nagyobb verzióváltás is megszívtam vele, ott gyakorlatilag a fél torrentlistámat újra kellett ellenőriztetni. meg egy párat újra beadni neki.

    most a mindenféle újratelepítgetések eredményeképp recheck után se áll be seed-be, se a 4, se a 3, csak forced-ben. csak az újak 3-as alatt, 4-es alatt meg random elakadnak.

    mondjuk én voltam hülye, kellett volna image-t csinálnom... csak hirtelen ötlettől vezérelve megnéztem, a laptopon eddig nem volt bajom a 4-essel, bár alkalomszerűen használtam, nem itthonról, barátnőm hősies, 10 megás netével.

    ez van, marad a 3-as, a régiek meg mennek forcedbe, remélem a tracker nem fog kivágni emiatt. volt vagy 10 darab a 3-as alatt is, ami évek óta abban ment...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák